2733
2734
عنوان

نهایی

197 بازدید | 28 پست

فقط میخوام بگم کاش یکم آموزش و پرورش علاوه بر جیب خودش به فکر ماهم باشه؛

امتحانای پر تقلب

پر استرس

پر از اعصاب خوردی

بخدا که کنکور صد برابر بهتره

حداقل یه روز کنکور میدی تموم میشه میره

ولی تو نهایی باید برا تک تک امتحانا از فرط استرس جون به لب بشی تهشم میبینی همه تقلب میکنن

وقتی میگن تقلب تو نهایی صفره میخوام با جفت پا بیام تو دهنشون فقط.

*وی از شدت اعصاب خوردی و نخوابیدن در طول شب و دیدن این حجم از تقلب در حوزه در مرز سکته است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ظاهرا امروز تا ۸:۲۰ هنوز داوطلب وارد حوزه میشده!!

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

مال ما که تغلب نشد استرس رو قبول دارم ولی کنکور خالی خوب نیست زیاد چون عمومی ها هم میاد باید سه پایه بخونی تازه درسته یه باره ولی فک کن اگه خراب کنی دیگه جای جبران نیست 

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )
مال ما که تغلب نشد استرس رو قبول دارم ولی کنکور خالی خوب نیست زیاد چون عمومی ها هم میاد باید سه پایه ...

برای نهایی یعنی فقط کتاب دوازدهم کافیه؟ به والله که باید تموم قواعد دهم و یازدهمم بلد باشم

حداقلش اگه فقط کنکور باشه میدونیم باید چیکار کنیم

با این نهاییا نه می‌رسیم تشریحی خوب کار کنیم نه تستی

از اینجا مونده و از اونجا رونده.

2706