2733
2734

چرا واقعاااا هی  کراش  میزنیم خیلیث درد میکشیم 

دردناکه واقعا  پس کی ادم عاشق واقعی میشه 😐💔💔💔

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا خیلی سخته هی عاشق بشی بهش فک کنی بی قرارش بشی ووو بعد یکی بهتر از اون ببینی رو اون کراش بشی چرااااا

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

عزیزم به سن و سال نیس😂😂😂

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰
چون سسخله

🤧😂

چون اینها عشق نیست اگه کنترل نشه ممکن دچار مشکلات غیر قابل جبران روحی و روانی و حتی جسمی بشع 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
چون فعلا پایینی ب بالایی داره حکومت میکنه ۲۵ ک رد کردی اوکی میشی هههه

😂😂😂😂😂😂وایییی

به خاطر تغییرات هورمونی و کمبود محبت از طرف عزیزان

یکم تحمل کنی سنت بره بالای ۲۰ هم موقعیتات زمین تا آسمون فرق میکنه، هم خودت آدم ارزشمند تری میشی و به اهدافت میرسی

واقعا خیلی سخته هی عاشق بشی بهش فک کنی بی قرارش بشی ووو بعد یکی بهتر از اون ببینی رو اون کراش بشی چر ...

من خودم همسن تو بودم تجریه زیاد نداشتم جز یک مورد بستگی ب روحیات هم داره ولی درکل اصلا مهم نیست ب عشق و حال فک کن

چون اینها عشق نیست اگه کنترل نشه ممکن دچار مشکلات غیر قابل جبران روحی و روانی و حتی جسمی بشع 

سخترین کار کنترل کردنه واقعا ادم خیلی درد میکشه اونکه مث من کنترل میکنه حسشو نابود میشه واقعامن خودم خیلی خودمو کنترل میکنم که فردا کاری نکنم که شرمنده قلبم بشم شرمنده خانوادم بشم 

2706