2733
2734

والا موقعه ای ک من مجرد بودم دم ب دقیقه مادرم میگفت سنت رفته بالا سگ میاد بگیره تورو فکرش بکن ۲۲ سالم بود بخدا چ ضربهای روحی ک بخاطر حرفاش نخوردم بعد حالا طرف ۴۰ سالشه طلاق میگیره همین مامان من میگ مگ میترسی پیره یکی میاد میگرش بلاخره .چطوری ک من کوچیکی ب چشم عالم و ادم ترشیده و بزرگ بودم بقیه هی جوون و سنی ندارن؟؟؟جالب اینجاست چند سال پیش هی میگفتن شوهر نیس دیگ پسرا ازدواج نمیکنن حالا میبینم خبر هست ک بهم میرسه مطلقه فلانی پسر مجرد خوب پولدار فلانی گرفتش ...

گاهی اوقات وقتی ب گذشتم برمیگردم خیلی قلبم پراز کسنه و نفرت میشه نسبت ب ارم هایی ک باعث شدن من تو سخت ترین شرایط زندگیم انتخاب داشته باشم .نمیدونم چطور قلبم پاک کنم و تنفرم رو صفر .فقط میخام دلایل بدی های بی دلیل اطرافیانم بدونم همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی آقایون طلاق میگیرن با بچه میرن دختر مجرد میگیرن 

۱۹ سالم بود بابام چپ و راست بهم میگفت الان باید بچه بغلت باشه 😐 ازدواج کردم که دهنشون بسته بشه ولی ازدواجم موفق نبود ، الانم ۷ ساله با اقایی که مجرد ازدواج کردم 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
خیلی آقایون طلاق میگیرن با بچه میرن دختر مجرد میگیرن  ۱۹ سالم بود بابام چپ و راست بهم میگفت ال ...

باز خداروشکر ک خوشبخت شدی کلی میگم دلیل دوستدارم بدونم نمیگم ک بده یا عییبه یا چیزی

باز خداروشکر ک خوشبخت شدی کلی میگم دلیل دوستدارم بدونم نمیگم ک بده یا عییبه یا چیزی

هر کسی مسیر و داستان زندگی خودش داره که باید طی کنه 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟