2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم همین اشتباه رو کردم

مراقب اومد گف اگ خط خوردگی دارین بگین تا بگم چیکار کنید نشونش دادم گف الان ت خطط واضح هست معلومه چی‌نوشتی اشکال نداره

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
بچا نهایی نمره از چند به بالا خوبه؟

۱۷ ب بالا😂

من ک عربی گند زدم شیمیم هنوز درشم باز نکردم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
اره خوش خط و واضح نوشته به گفته خودش ولی استرس داشت مشکل بشه

ن اگ خوش خط و واضح هست چیزی نمیشه

کل ۱۳ تا سوال ترجمه رو یه نفر تصحیح میکنه پس بهتر بود فلش میزد نیاز ب این کارا نبود

درجریان نهایی هستی؟

اصن فلش بزنن خط میخوره 

راهنمایی الکی نکن چهارنفر اینکارو بکنن فاتحه خونده بشه به نمرشون

درجریان نهایی هستی؟ اصن فلش بزنن خط میخوره  راهنمایی الکی نکن چهارنفر اینکارو بکنن فاتحه خوند ...

و اونوقت دلیل این لحن بدتون رو متوجه نمیشم؟؟ من فکر میکردم اینجوری درسته و ممکن بودخودمم این اشتباهو بکنم عمدی که نبوده

شما خودت اشتباه نمیکنی؟؟

بعدم با اون جای کمی که میزارن برا سوالا واقعا سخته خط زدن و دوباره نوشتن من فکر میکردم فلش زدن بهتره

2706