2752
2734

اگ خودمو چشم نکنم یدونه دندون خرابم ندارم چون از بچگی یادمه مامان بابام عادتم دادن ب مسواک زدن ینی یه شب نمیزاشتن بدون مسواک زدن بخوابم الانم اگ یه شب مسواک نزنم دندونام درد میگیره نمیدونم بخاطر چیه😕

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه کار خاصی نمیشه کرد که... مسواک و ذغال فعال و استفاده میکنم، ماهی یه بار اگه لازم بود جرم گیری، دندونامم قبل از رسیدن به عصب همیشه ترمیم میکنم... حالا چندماه یه بارم عکس میگیرم که اگه خرابی بود بازم ترمیم کنم

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

درسته دندون مراقبت میخاد ولی جنسشم مهمه ، یکی ازدخترعمه های من توروستازندگی میکنه ۵۰وخورده ای سالشه خودش میگفت اصلن مسواک ندارم که بخوام استفاده کنم، هرازگاهی بااب خالی میشورم دندوناش فقط ۲یا۳تاش اونم ازپشت خرابن همه سالم

نمیدونم شاید شیرطبیعی  اینا زیاد میخورن

من وقتی فیلمای خیلی قدیمی رو نگاه میکنم میبینم چقد دندوناشون سفید براق و بدون جرم بوده ، تعجب میکنم متاسفانه الان تو سنین خیلی کم با اینکه رعایت هم میکنن بعضیا بازم خراب میشه ، بعضیا میگن چوب مسواک اراک خیلی خوبه

نسبت به یک سری ازحرفهایی که میشنوی..بی دقت باش..شاید از دهانی بیرون آمده که اصالت ندارد...