2752
2734
عنوان

جواب دندون شکن میخوام

30 بازدید | 3 پست

سلام عزیزای دلم واقعیتش من با ینفر هستم همدیگه رو دوست داریم پارتنر من قبلا با دخترعمش بود من اخیرا متوجه شدم ولی گفت وقتی که تو وارد زندگیم شدی همه چیز برام تموم شد حالا دخترعمش قفلی زده ولکن نیست من دیشب دیدم پیام عاشقانه دخترعمش براش فرستادو اینم جواب نداده بود باهاش بحثم شد شمارشو گرفتم ب دختره پیام دادم حالاهم میخوام جواب دندون شکن بدم بسوزونمش گورشو گم کنه از پیاماش شات میزارم ی جواب دندون شکن بدید سنم نداره از من چندسال دختره کوچیکتره

من همینکه فهمیدم عاشق یه دختری شده خودمو کشیدم کنار ، داداش که هیچی اصلا شد غریبه برام ! 

بعضیا چجوری روشون میشه بپرن وسط رابطه دو نفر دیگه :/

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

نمیتونم شات بدم کپی کردم

تو برو دنبال کسی باش که دلش فقد پیش تو باشه پیش کسه دیگه ایی نباشه

نه که روز قبل پیش من روز بعد پیش تو باشه

سیکتو بزن دیگه به من نه زنگ بزن نه پیام بده عرضه داری دوست پسرتو جمع کن

اگه الان کنار توعه دوسالشو کنار من بود بخوامم راحت میتونم کنار خودم نگهش دارم هرجا گیر کنم زنگ بزنم اولین نفر خودشو میرسونع

رضوان مال خودت من دیگه نمیخوامش

بالا بری پایین بری تو خوبی که حتی خانوادشم میدونن دلش پیش منه

بزن بچاک دهاتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیتونم شات بدم کپی کردم تو برو دنبال کسی باش که دلش فقد پیش تو باشه پیش کسه دیگه ایی نباشه نه که ...

من بودم اصلا دهن به دهن نمی‌شدم 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨