2733
2734
سلام، ببخشید ولی چرا اقایون با وجود ددی سایت میان اینجا  چون من خودم اصن تمایلی ندارم ددی سایت ...

اتفاقا عضو بشو برو ببین  اگر محیطش بهتر بود بعدا میای میگی راست گفتی. من کلا اینجا جواب کسی نمیدم حوصله بحث با ادم کم سن و بچه ندارم . فقط تاپیک سگشخصی نیست نظر میدم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا خود خواهی هستش ؟ اینکه گفتم مرد الان باید سرکار باشه شما با همین افکار جهان سومی وظایف مردانه خو ...

تو چمیدونی من سر کار نیسم.کاش یک گذینه بلاک گردن وجود داشت تا هر کس نتون پیام بده.موفق باشی دیگه کلا  پیام‌نده

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
فک کنم دیگه نی نی سایت بدرد نمیخوره باید سوالاتمو از هوش مصنوعی بپرسم😕

وااای🤣🤣🤣🤣😂

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
تو چمیدونی من سر کار نیسم.کاش یک گذینه بلاک گردن وجود داشت تا هر کس نتون پیام بده.موفق باشی دیگه کلا ...

حالتون خوش نیستا نه؟؟؟

این شمایی که امدی تو سایت زنانه

شما امدی تو تایپیک این خانم

اتفاقا عضو بشو برو ببین  اگر محیطش بهتر بود بعدا میای میگی راست گفتی. من کلا اینجا جواب کسی نمی ...

چون فضاش مردونس راستش میترسم برم نظر بدم، اینجا ما خانوما از پس هم بر میایم

هر چند من باکسی بحث الکی نمیکنم

زورش به تو رسیده چند شب پیشم مریمامیرجلالی حماسه افرینی کرد چند صفحه رفت جلو حالا ما اگه بگیم تو تعل ...

ی تاپیک زده بودن در مورد مردا بود منم گفتم تف ب هر چی عنچوچکه🫤همون لحظه پیام اومد ب دلیل فحاشی ی هفته تعلیق شدین بعد دختره میاد ریز ب ریز رابطه ج شو تعریف میکنه تعلیق نمیشه،گوربا سبزیه بیچاره

چون فضاش مردونس راستش میترسم برم نظر بدم، اینجا ما خانوما از پس هم بر میایم هر چند من باکسی بحث الک ...

برو ببین فضاش مرونه نیست اصلا ۴تا ادم عاقل بالغن 

ی تاپیک زده بودن در مورد مردا بود منم گفتم تف ب هر چی عنچوچکه🫤همون لحظه پیام اومد ب دلیل فحاشی ی هف ...

الهی😂😂😂❤️❤️❤️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706