2733
2734

بچه ها من پریشب یه خواب بد دیدم ...ینی رقص و...بود که بد میشه تعبیرش جند بار صدقه کنار گذاشتم...ولی دلم یه طوریه

الن فهمیدم برادرم یه ماموریتی داره  که کلی ام همه منتظرش بودن  و باید بره  یه شهر دیگه بگم به خونواده خواب بد دیدم یا نه؟؟؟

مجبوره بره از اینورم میترسم من...چیکارکنم🥺🥺🥺🥺😭

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)

عزیزم انرژی منفی چیه از خودت تولید میکنی،خواب دیدی که دیدی.خیره ان شاءالله.

چه دلیلی داره وقتی خواب میبینیم اصلا بهش فکر کنیم،اونم منفی.

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
عزیزم انرژی منفی چیه از خودت تولید میکنی،خواب دیدی که دیدی.خیره ان شاءالله. چه دلیلی داره وقتی خواب ...

میفهمم چی میگی فداتشم...اصن واسه کسی تعریفش نکردم چون گفتن خوب نیست ...ولی باز یکم میگم نکنه چیزی بشه صدقه ام دادم..ولی باز نگران برادرمم...خیلیی وقته منتظر این کارشه..حالام نرفتنش مساوی با کلا از دست دادن کارش..کاش هیچ اتفاق بدی نیوفته🥲❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میفهمم چی میگی فداتشم...اصن واسه کسی تعریفش نکردم چون گفتن خوب نیست ...ولی باز یکم میگم نکنه چیزی بش ...

هیچ اتفاق بدی نمیوفته خیالت راحت،فقط شما دیگه به این چیزا فکر نکن.

بالاخره عروسی همه رفتیم تو ذهنمون هست،طبیعیه خوابشو ببینیم،چون تو مغزمون ضبط شده

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
هیچ اتفاق بدی نمیوفته خیالت راحت،فقط شما دیگه به این چیزا فکر نکن. بالاخره عروسی همه رفتیم تو ذهنمو ...

چشم...مرسی که وقت گذاشتی عزیزدلمم❤❤❤