2733
2734
عنوان

من زنگ بزنم ،یا وایسم اون بیاد

116 بازدید | 12 پست

بچها سر یه چیزی با دوس دخترم بحث کردم،بحث سنگین البته شاید براتون مسخره باشه،بچه ها من قبلا بهش گفته بودم که یه دختری تو دانشگاه امار واسه یه کاری داده ولی من چون برا خودمو خودت ارزش قائل بودم جواب رد دادم(این ماله یه ساله پیش بوده،میدونم بچگانه بوده ولی خب)خلاصه سر یه بحثی چن روزه پیش بحث اینطور چیزا اومد،منم گفتم یادته اونو گفتم،گفتم اون لحظع واقعا شیطون رف تو جلدم و بدم نیومد،ولی سر همون ارزشه نرفتم ،یا خدا اینو گفتم قاطی کرد بحث و دعوا،تو چرا گفتی خوشم اومده؟گفتم نگفتم خوشم اومده ،خدا وکیلی من همینطوری گفتم،خلاصه دعوا بالا گرف ،خدا فظی کردیم،پیام داد،من جو بینمون رو دوس ندارم،زنگ نمیزنم تو هم زنگ نزن!منم عصبانی بودم جوابشو ندادم،هموت شبشم استوری گذاشت،سلامت روانتونو ارزون نفروشین،خیلی بهم برخورد ولی نه استوزی گذاشتم نه چیزی،خلاصه بنظرتون ارزش برگشتن به این ادم وجود داره،تقصیر کی بوده،برگرمیگرده؟

ببخشید زیاد شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه عاقل باشه باهات کات میکنه خیانت نکردن منت گذاشتن نداره ک وظیفه ست! 

منت نذاشتم،تو حرف زدنی گفتم،بازم تاکید میکنم بحث ماله یه سال پیشه،اونموقع زیاد سر از این چیزا در نمیاوردم که چیو بگم نگم،دوما بحث سه روز پیش ما این بود که اون گف خوشت اومده بوددد!!گفتم نه 

سر همین بحث بالا گرف

استوریش واقعا حرف درستی بوده  بنظرم شما هنوز به بلوغ فکری نرسیدی همون بهتر که کات کنه

من بهش زنگ میزدم،بخداا

فقط این حرکتش یکم عصبانیم کرد

اون اینقد منو زخم زبون میزنه بعضی موقع ها که نگم!

منت نذاشتم،تو حرف زدنی گفتم،بازم تاکید میکنم بحث ماله یه سال پیشه،اونموقع زیاد سر از این چیزا در نمی ...

درکل تقصیر شماست

پیام بدین از دلش درارین اشتی کنین

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..