2752
2734
عنوان

خانمهای مدافع حقوق زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 104 پست
این از اگاهیه پایینه شماست که فک کردن هرکی امتحان عربی و نهایی داره زیر ۱۸ ساله  محض اطلاع هرک ...

یه سوالی، کسایی که مثلا سال ۸۵ دیپلم گرفتن، اونام باید امتحان بدن دوباره برای نهایی، یا همون معدل قدیمی خودشون اوکی؟ اطلاعات دارین تو این زمینه

اسی

ولش کن بزارن باشن 

بما چه ننه هاشون بفکر باشن ک دختراشون وارد چه سایت سمی شدن

والا

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته بچه سال ها منم مخالف حضورشونم اول هم برای خودشون چون فضا گاهی مناسب نیست ولی اونایی که نهایی ...

والا ما هم واس خودشون میگیم

مگرنه چیزی از من کم نمیشه ک عضو بشند

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
این از اگاهیه پایینه شماست که فک کردن هرکی امتحان عربی و نهایی داره زیر ۱۸ ساله  محض اطلاع هرک ...

چند درصدن مگه ؟

یعنی واقعاً حضور گسترده نوجوانا رو توی سایت ندیدید و حرف از آگاهی می‌زنید؟

ترجیحم اینه آیت تاپیک هارو ببینم تا مادرشوهر وجاری. همینطور عزیزم بعضیاشون ترمیمی هستن مثلا ۲۱ سالشون هست یا بیشتر.   بیخیال سخت نگیرید شرکت نکنید توتاپیک هاشون

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
خداییش اقایون منحرف بیان بهتره چون سنشون بالاست مریضن ک میشه راحت گزارششون زد بچه ۱۴ ساله بیاد چیک ...

حآلت خوبه،؟!!! آقایون منحرف بیان بهتره تا دختر های نوجوون؟!!!!!! خب اون آقای منحرف که شما میگی کارشو هم خوب بلده ها براحتی خودشو خانم معرفی میکنه و تو تاپیکا شرکت میکنه و نظرات سمی میده و درخواست دوستی به بقیه میده و فحش میده و.....بنظرم همون نوجوان ها بیان بهتره حداقل چندتا چیز از کاربرای بافهم و درک هم یاد میگیرن

بابا چرا ب خودت میگیری طرف تو تاپیک هاش زده دهم یا یازدهمم مثلا

اخه بازم من مشکلی نمیبینم 

دختر ۱۶ ۱۷ ساله تو این گرونی نمیتونه بره ۳۰۰ تومن بده مشاور ک سوالش رو بپرسه .اینجا میپرسه شاید یکی اومد جواب داد 

مشاور و معلم هم مشاورای قدیم ،بدون چشم داشت ب بچه کمک میکردن ولی الان همه فقط دنبال پول دراوردن از جیب پدر مادران 

البته مثل اینکه سایت انجمن کنکوریا هست که مخصوص این سوالاته ولی خب هنوز حیلیا باهاش اشنا نیستن

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
بابا چرا ب خودت میگیری طرف تو تاپیک هاش زده دهم یا یازدهمم مثلا

اره خدایی فضاش برا بچه های مدرسه ای کوچیم مناسب نیست و بشدتت سم ولی درکل ۱۸ ساله دیگه بچه حساب نمیشه که! گاهی وقتا اونم دردل میکنن نمیشه که همش محو متاهلا باش که خانواده‌ شوهر روفلان باور کن خسته کننده میشه سایت 

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

بچه ی تو ۱۳ 

ماها ۱۷ ۱۸ ایم 

بعضی هاشون هم متاهل هستن 

هم خواستگار دارن 

از کجا معلوم که بچه ی خودت یواشکی همچین جاهایی نمیاد 

مگه اینجا چی داره ؟

طرف ۱۰ سالشه اینستا داره

فیلتر شکن داره دسترسی به همه سایت رو داره 

بهتر از تاپیک های شماست 

که پوزیشن رابطه تون و کل زندگی شخصی و خانوادگیتونو هم میاین اینجا جار می‌زنید 

یا یه مشت حرف مسخره خاله زنکی 

مگه سایت برای شماست 

آخه والا هر روز میام اینجا فقط راجب مادرشوهر یا خواهرشوهر 

میگین 

اصلا سوال در مورد بارداری نمیپرسین شما ........

لطفا منو ریپلای نکن چون اصلا حوصله بحث ندارم

ترجیحم اینه آیت تاپیک هارو ببینم تا مادرشوهر وجاری. همینطور عزیزم بعضیاشون سنشون بیشتره فکرکنم یعنی بالای ۲۰باید باشن فکرمیکنم توبعضی تاپیک ها اینطور گفتن بیخیال عزیزم سخت نگیرید شرکت نکنید توتاپیک هاشون

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
اخه بازم من مشکلی نمیبینم  دختر ۱۶ ۱۷ ساله تو این گرونی نمیتونه بره ۳۰۰ تومن بده مشاور ک سوالش ...

کاش ی سایت مختص خودشون داشتن واقعا

خب واس خودشون ما گفتیم ، مگرنه عضویت شون نه به من ضرر میزنه، نه سودی داره

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
2706