2733
2734

با همسایه طبقه پایین مون ک مستاجر و فقیرم هستن از لحاظ مالی قرار گذاشتیم فردا ناهار و با هم بخوریم

اون سه بچه شلوغ داره 

دلشونم میخواد بیاد خونه من (تاحالا نیومدن) منم دوست دارم بیان ولی میدونم ب زحمت میفتم و بعد رفتنشون باید کل خونه رو تمیز کنم 

بنظرتون بگم من میام خونه شما ناهارم میارم اونجا بخوریم+؟ 

دل بچه ها نشکنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پا همسایه رو وارد خونه زندگی نکن بگو بریم پارک هم بچه ها بازی کنن هم غذا بخوریم

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
خب وقتی می‌دونستی تو زحمت میفتی اصلأ این جور قراری رو نمیزاشتین و قبول نمی‌کردی 

من اولشم گفتم میارم خونه شما

فقط گفتم بچه هات شلوغن وگرنه میگفتم بیاین خونه ما همونجا بخورین

دیگه گفت میایم و قول میدن شلوغ نکنن و... 

به اسم نذری غذا ببر.یا بگو بیا خونمون غذا نذری دارم.برای مهمونی اگه بی جنبه باشه میاد خونتون یه چیز دلش میخواد از وسایل خونت .نمیتونی جمش کنی یا بچه هاشون چیزی ور میدارن نمیتونی نه بگی.اگر هم با جنبه باشه که بازم انتظار ایجاد میکنه.دیدم که میگم

به نظرم اگه انقدر حساسی به یه بهونه ای کنسلش کن 

چون دلت نیست اگرم خراب کاری کنن بد میشه بعدا

من خودم دوتا بچه شیطون دارم اگه بدونم میزبانم همچین حسی داره حاضرم یه هفته هم گرسنگی بکشم ولی خونش نرم 

2706