2752
2734
عنوان

کیا فیلم عامه پسند رو دیدند؟؟

208 بازدید | 23 پست

چرا باید فیلمو جوری تموم کنند که ی خانم مطلقه با اون همه جرات جسارت با وجود۵۷ساله بودنش که میخواد تازه به همه ثابت کنه میتونه همه چی رو از نو بسازه

اما اونجوری مستأصل بشه و شکست بخوره و حرف همه ی مردای اطرافش از جمله پسرش که میگفت تو نمیتونی درست از اب دربیاد

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...

منم پایانشو دوس نداشتم

هر چند نتیجه اشتباهات خودشو گرفت

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی این خواهر زادش خیلی بدجنس بود نشست خودش پشت سر خالش حرف درست کرد باعث شد کارشو از دست بده اینقد ...

خواهرزاده ش نبود مامانش باهاش دوست بود بهش میگفت خاله

برای اینکه پیام فیلم واضح تر بیان بشه که زن ستیزی و اینکه اگر زنی سال ها در خانه بمونه و فقط بچه داری و خانه داری بکنه و از گرگ ها و شرایط بد جامعه بی خبر بمونه(مقصر شوهر عوضی ایشون بود با سخت گیری) این خانم قطعا در برابر سختی هایی که از اون بی خبر بوده از پا در میاد

خانم باران کوثری که نقش آشنای این حانم رو داشت و خاله صداش می کرد چنان ضربه ای به اون زد و آقای هوتن شکیبا هم از لحاظ مالی نامردی کرد...عامه پسند مثال همون ضرب المثل خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو! که من باهاش مشکل دارم.

برای اینکه پیام فیلم واضح تر بیان بشه که زن ستیزی و اینکه اگر زنی سال ها در خانه بمونه و فقط بچه دار ...

بنظرم که فیلم خوبی نبود انگار میخواست این پیامو بده که اهای خانما بشینید توخونه ذلتو بپذیرید بیرون خبری نیست

از فاطمه معتمداریا بعید بود

منم ازین نتیجه حالم بد شد ولی خب متاسفانه به نظرم واقعیته

نه واقعیت نیست بنظر من ی زن باهمچین جسارتی حتما موفق میشه حتما

بنظرم که فیلم خوبی نبود انگار میخواست این پیامو بده که اهای خانما بشینید توخونه ذلتو بپذیرید بیرون خ ...

نه اتفاقا منظور فیلم پیامد سکوت دراز مدت یک زن و تحمل شرایط همسر مزخرفی که داشت بود.یعنی زودتر باید اعتراض می کرد.این فیلم برای زن های درد دیده ای بود که سال ها تحمل کردند و بنا بر هر هزار دلیل دم نزدند و طرف مقابل پرروتر شد

منم فیلم وندیدم ولی مشتاق شدم ببینم چون منم جزهمونایی هستم که اصلاتوجامعه نیستم سرم گرمه بچه هاوتربیت و....مجازی کلاس هارودنبال میکنم گاهی میرم برای کاری چیزی اصلاروحیه ام ضعیفه جایی یکم تندبرخوردکنن و....خیلی بدهست

سلام

خیلی غم انگیز بود 

ولی منطقی بود. 

چون برای شروع نباید قدم های بزرگ برداشت. 

باید در کارها مشورت کرد ولی ایشون خودسرانه و عجولانه به دنبال رشد بود. 

نه فقط یک زن هر کسی دیگه ای نباید چک بکشه وقتی حسابش پر نیست. 

نتیجه معقول بود. 

نشون میده طلاق سختی های خودش رو داره. 

و خانم ها در حین خانه دار بودن خوبه که قدری از محاسبات اقتصادی سر در بیارن.

موفق باشید 

منم پایانشو دوس نداشتم هر چند نتیجه اشتباهات خودشو گرفت

ببین اخه چه اشتباهی این همه انگیزه برای ی خانم۵۷ساله که شوهرش بهش خیانت کرده و پسرش حتی حاضر نیست بیاد حضوری خداحافظی کنه ازش

اشتباهه؟

2706