2752
2734
عنوان

دخترم یه سالشه با باباش کتکم زدن😭

1083 بازدید | 63 پست

سلام،دخترای شمام بابایی اند؟دیشب با شوهرم گفتیم الکی با دست بزنیم روی پای همدیگه ببینیم عکس العمل نی نی چیه

اول باباییش زد رو پای من آقا نگم این دختره وحشی شده بود بدتر میزد به من رو پا تو گوش تو شکم،بعدش نوبت من شد بزنم رو پای باباییش هیچ کاری نمیکرد تازه با اخمش میخواست منو خفه کنه،اخه این حق منه من همش صبح تا شب دارم بهش سرویس میدم باباش فقط برا بیرون بردنشه بعد این مزد منه؟قشنگ دیگه برام روشن شد بیست سال اینده مزد زحمتام تشکر نیست طلبکاریه،نمیخواد تا اون موقع هم منتظر باشم ببینم چی میشه همین حالا برام روشن شد😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از این رفتارا جلوش نکنین یاد میگیره 

جدی میگم پس فردا دوست و هم بازی رو میزنه و فکر میکنه یه رفتار رایجه چون پدرمادرش انجام دادن و خندیدن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

زیاد سخت نگیر🤣🤣🤣

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
احساس کردم داری جدی میگی 😂

😂😂😂خودم حسی بدی که گرفتم برابر با جدی بود😂اخه کلیپای اینستا میدیدم همه طرف مادر بودن،منم با همین ذهنیت گفتم این چالشو بریم😂البته اونا پسر بودن

2706