2733
2734

بعد از ۲۷ سال!

میشه کمکم کنید

هم چادر رو دوست دارم و احساس ابهت دارم باهاش

هم اذیتم میکنه تو گرما و سرما مثلا من زمستونا چون میخوام پالتو بپوشم اصلا چادر سر نمیکنم 

میمونه تابستون ک بازم هوا گرمه پدر ادم درمیاد از طرفی هم لباس تابستونه یکم نشبت ب زمشتونه  باز تره و ازاد تره روم نمیشه بدون چادر بپوشم 

چادر خیلی بهم میاد و دوسش دارم احساس ابخت میکنم باهاش

ولی تیپ مانتویی راحت ترم و بهتر میتونم خوشتیپ باشم من عاشق استایل زدنم 

چطور ی تصمیم موندگار بگیرم 

در حال حاضر هرجا عشقم بکشه میپوشم هرجا نخوام نمیپوشم 

من خودم زیاد مذهبی نیستم ولی میگن چادرو تو سختیاش بپوشی ثواب داره

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

من هم دو سال و نیمی میشه چادریم عاشقشم

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️ خدايا...!‌ اگر میدانستم با مرگ من يک دختر در دامان حجاب میرود، حاضر بودم هزاران بار بميرم، تاهزاران دختر در دامان حجاب بروند🧕🏻...#شهید_عبدالحسین_برونسی شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرجور دوست داری بپوش 

چادردوست داری بپوش دوست نداری نپوش دیگه استانه سی سالگی نباید خودتو واسه این چیزا اذیت کنی و گیج بشی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
من خودم زیاد مذهبی نیستم ولی میگن چادرو تو سختیاش بپوشی ثواب داره

وقتی نق و نوق کنی ثوابش میپره 😁 خدایی خودمم دوست دارم 

ولی یکی این ک اذیت میشم

دو میترسم ادمای شکاک و بددل بیان خواستگاریم 😂 معمولا دتبال دختر محجبه ان

استرس گرفتم با پستت

استرس چی ؟؟؟؟؟؟؟؟من که اوج ریلکسی رو دراین کامنت میبینم   

"هرجووور مایلی و دلت اروم میگیره بپوش "چطور ممکنه استرس القا کنه اخه خواهر من  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706