2752
2734
عنوان

نظر يديد دوست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 41 پست
من دعا معراج هم خواندم واقعا شک دارم نابودم می کنه

خيلي بده واقعا بده نميدونم چيكار كنم من يعني بنظرم بهتره يه مشاوره بريم شايد بهتر نتيجه بگيريم البته هزينه مشاوره هم خيلي گرونه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مشاور فایده ندارن من رفتم 

بهت چ چيزايي گفت ؟

ميترسم يه فالگير ديگ بگيرم چون نبايد دندگيمون رو ب فالگير  تكيه كنيم اما واقعا دارم ديووونه ميشم همينجور ك اميد ميده همينحور هم سرد ميشي 

بهت چ چيزايي گفت ؟ ميترسم يه فالگير ديگ بگيرم چون نبايد دندگيمون رو ب فالگير  تكيه كنيم ا ...

هیچی حرف های خودمو به خودم گفتم که اعتماد کن و عوض شده ولی من باید مطمئن شم کاش میشد خدا به فرشته هاست بگه به من بگن که عوض شده یا نه 

هیچی حرف های خودمو به خودم گفتم که اعتماد کن و عوض شده ولی من باید مطمئن شم کاش میشد خدا به فرشته ها ...

گوشيشو چك كن به طور نتگهاني منم دفعه بعد ميخوام برم ميخوام ايتمار كنم اگ گفت چرا اينكار ميكني بگو حقمه 

گوشیش وسط خونه وله 

اميدوترم خدا خودش روشن منه واقعا 

من اگ جاي تو بودم چون زندگي مشترك داشتم ب حرف فالگير تكيه نميكردم جدي ميگم ميدونم نميتوني چون احساس ميكنم مثل خودمو اما من دوست پسرا ممكنه خيانت كنه ب همين گيجم بعضي وقتا احساس ميكنم دوست داشتن من و حساس بودن من شايد از اون بيشتره ولي اگ فالك نگرفته بودم ميگفتم فكره اما الان حس بديه يه ترس 

رفتي مشاوره واقعا جواب گرفتي ؟؟؟

ببین من کلا یه جلسه رفتم 

نمیتونستم زیاد هزینه کنم  ادامه ندادم ک ببینم نتیجش چی میشه 

ولی اگه شما قصدتون ازدواجه و مشکلی با هزینش نداری برو 

فکرت باز میشه میفهمی که بدبین و شکاکی یا واقعا طبیعیه حست

خيلي زرنگه من اگ دست تو گرشيم ميكنم زير چشم هم شده نگاه ميكنه اون موقع اگ بفهمه ميفهمه ك اعتماد نكرد ...

اون زرنگه تو از اون زرنگ تر باش، دوباره بهش بگو کارایی یکنی بهت شک میکنم از این کارات دست بردار، میتونی بصورت ناشناسم بری پیویش باهاش حرف بزنی ببینی چجوری حرف میزنه با یه غریبه، البته چون گفتی زرنگه حواست باشه نفهمه کار توهه