2733
2734
عنوان

نظر يديد دوست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 41 پست
کاش دروغ باشه  من آرزومه دروغ باشه

اینقدر تا برای اتفاقی که نیفتاده حرص نخور

با خود طرف مستقیم بشینی صادقانه حرف بزنی خیلی بهتره

راستشو بهش بگو

بگو احساس میکنم داره بهم خیانت میشه اگه نیست خلاف اینو بهم ثابت کن؟کاری کن هنوزم بدونم دلت پیش منه و…

اگه برات مهمه پیش مشاوره هم میتونی بری

مشورت با یه آدم تحصیلکرده(مشاور)خیلی بهتر از یه آدم طالع بین بیسواده👌🏻😅

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا ببین با یه اخم من جوری خودشو نابود می کنه که تو فقط بخند ولی دیروز با حرف فا ل گیره بدجور بهم ...

منم همينطور الان هر كار ميكنه بهش شك دارم نميدونم چرا وقتي اينحوري بهمون اهميت ميدن واقعا چرا مياد خيانت 

من يه بالگير  ديگ از كس ديگ اي گرفتم ك مطمعن بشم اون گفت اون به چيزايي رو پنهون ميكنه ك تو بهش شك داري 

اینقدر تا برای اتفاقی که نیفتاده حرص نخور با خود طرف مستقیم بشینی صادقانه حرف بزنی خیلی بهتره راست ...

مشاور رفتم هزااار بار همه گفتن عوض شده 

اصلا ببینی اونی که من آرایش می کردم نمی دید زجه میزدم نمی دید الان با یه رژ من ذوق می کنه بغل می کنه محبت می کنه با اخم من ناراحت میشه 

امروز صبح بهش گفتم حس می کنم خیانت می کنی ولی گفت نه ...اون نه واقعا صادقانه بود ولی 

من تو برزخم سه ساله یه روز خوبم ده روز بد

مشاور رفتم هزااار بار همه گفتن عوض شده  اصلا ببینی اونی که من آرایش می کردم نمی دید زجه میزدم ...

ادما وقتي ميفهمن اون چقدر براشون ارزش داشت تا خود اگيت برميگردن ب سمتش البته جسارت نباشه من كتاباي روانشناسي زيادي خوندم ب همين ميگم 

من خودم حسم دو دلع ميترسم ب من خيانت كنه ميترسم كاري كنم و خيانت واقعا نكرده باشه 

واقعا بر اساس ی فا ل میخوای زندگیتو پسش ببری؟ همینه میگن فا ل نگیرین دیگه همش انرزی منفیه و شک و بد ببینی به بار میاره تازه قبل فا ل ین رفتار که همش دنبال اینین که ببینین چه خطایی میکنه و اینا نشون میده پارانوییدید همونقدر که ی مرد شکاک باشه بده ی زن هم شکاک باشه بده 

واقعا بر اساس ی فا ل میخوای زندگیتو پسش ببری؟ همینه میگن فا ل نگیرین دیگه همش انرزی منفیه و شک و بد ...

از سر ناچاری شک ه 

کاش میشد صدا خدا رو شنید که بگه‌واقعذ آدم شده یا نه 

فکرت خیلی کوچیکه سر ی فااال میخوای رابطتو خراب کنی...

منم توی رابطم شکاکم و حس ی دختر اشتباه نمیکنه ی چیزای ریزی ام دیدم گوشیشو چک کردم و... ولی خب فک کنم درحد ریملای استوری و ایناس با مشاور صحبت کردم 

گفتش تا زمانی ک رابطع ۱۰۰ درصد رسمی نشه انتظار تعهد صدرصدی از ی اقا اشتباهه همین ک باکسی تو رابطه نیست اوکیه دیگ رو ریپلای استوری و اینا زوم نکن بنظر من اگ چیزی بود تاحالا سوتی میدادمیفهمیدی...

2706