2752
2734
عنوان

شش ماهگی ام مبارک😁😍💃🏻❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 423 پست

مبارکه من ۳ ساله عضو سایتم اینقدر پست نذاشتم

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کی بوده تولدت مگه؟ 💔

😂😂😂😂۲۷اردیبهشت من از تو بزرگترم ها😏😂😂😂بیخیال از این همه دقت زن ممد قولی تعجب کردم فکر کنم اون بهم گفت😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
😂😂😂😂۲۷اردیبهشت من از تو بزرگترم ها😏😂😂😂بیخیال از این همه دقت زن ممد قولی تعجب کردم فکر کنم او ...

من ۲۸ اردیبهشت

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
حالا مهم اینه که میرقصه 🤣🤣

🙄🙄🙄😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
من ۲۸ اردیبهشت

اردیبهشتی ها ماهن خوشبختم🤝😂😂😂

این یارو😐😐🤣🤣🤣

🙄🙄💔

😂😂😂😂۲۷اردیبهشت من از تو بزرگترم ها😏😂😂😂بیخیال از این همه دقت زن ممد قولی تعجب کردم فکر کنم او ...

من اصلا نمیدونستم تولدت کی هست😐😐🤣🤣

حالا ک گذشته ولی مبارک بوده باشد😂😂❤❤❤❤❤❤

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
من اصلا نمیدونستم تولدت کی هست😐😐🤣🤣 حالا ک گذشته ولی مبارک بوده باشد😂😂❤❤❤❤❤❤

😂😂😂😂ممنون❤️❤️❤️

میگم سمیرا مثلا یه پست و ذخیره کنیم از کجا باید پیداش کنیم مثلا ذخیره کنیم کجا میره 

میری توی نی نی سایت من

بعد میزنی روی اون سه تا خط

بعدش میزنی روی( تبادل نظر من) 

بعد میری اون پایین هست قسمت های (پست های ذخیره شده من) 

خدایی؟😍🤣🤣🤣 مبارک عزیزدلم فکر کردم ۶ ماهگی رابطه‌ اتو با هوتن مبارکه🤣

اره🤣❤❤❤❤

رابطه من و هوتن 0 ماهشه😐😂😂😂😂😂😂😂

2706