2733
2734
عنوان

بیایید وام ازدواج یک سواللل

47 بازدید | 3 پست

نکته بسیار مهم: در تمامی آیتم‌های بالا، در صورتی‌که یکی از زن و شوهر یا هر دو، ایثارگر (یعنی جانبازان، آزاده و فرزندان آنان و فرزندان شاهد) باشند، مبلغ وام ازدواج ۲ برابر می‌شود

یعنی چی؟

من پدرم نمیتونه وام بگیره ولی ایثار گره خب برای زن بابام دوبرابر میشه؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
برای شما ک دختر ایثارگری دوبرابره ۶۰۰ میلیون

خب این وام برای پدرم و زن بابام هستش 

الان گفته یکی از زوجین اگر خودش هم ایثارگر باشه دوبرابر میشه 

یعنی مال زن بابام دوبرابر نمیشه فقط مال خود اون فرد کع ایثارگره میشه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب این وام برای پدرم و زن بابام هستش  الان گفته یکی از زوجین اگر خودش هم ایثارگر باشه دوبرابر ...

نه کی گفته وام مال اوناس 

به شما ک فرزندشونی تعلق میگیره 

اما به اینم فکر کن ک میتونی ۶۰۰ میلیون بعد پس بدی 

دیدی بالاخره شد🥺✨