2733
2734
ینی چی؟

خونه ماشین طلا هم داره یا نه چقدر داره

کجا زندگی کنه

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بابا ۴۰ چیه دیگه 

ما ۸۰ میلیارد داریم ایشش چقد گدااا ۴۰ اخه

اسکووووووووپپلیییییی ۴۰ میلیارد میدونی چقددد 😐😐بعد میگی پولدار حساب میشه ؟ن نمیشههه

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

اگه نریزید سرم نه البته اگه تهران باشه

شهرای دیگه بله پولدار محسوب میشه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

اگه تنها داراییش همون ۴۰تومنه که نه پولدار محسوب نمیشه چون این ۴۰تومن حتی پول یه خونه خوب تو یه جای خوب تهران هم نیست اما اگر به غیر از خونه و ماشین و املاکش در کنارش این ۴۰تومنه هم داره آره اونموقع پولدار محسوب میشه

اومدم بریزم رو سرت😅😅

بریز 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

نکنه خودت پیرمرده هستی؟ 🤣

شوخی کردم 

بله پولداره .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

نه زیر خط فقره

اخه من ۱۸ سالمه خانوادم ازم توقع میلیارد شدن دارن😌😪 نه که خودشون تواین سن اندازه الان پولدار بودن

۶۰ سلام بشه که دیگه باید تیلیارد شم عزیزم😌😌

#‍پدر پرتوقع

#‍طنز تلخ

##‍ شوخی بود الان نریزید سرم

😂😂

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️