2752
2734

اومدم بهم میگه واتساپم مشکل داره بروز رسانی میخواد

رفتم بروزش کنم میگهداز گوگل پلی دان کن نسخه بروز رسانی 

میرم ب روز کنم میبینم‌گوگل پلی نداره 

میگم چرا گوشیتون نداره چرا پاکش کردی 

میگه میگفت جا نداری برنامه هات رو پاک کن 

گفتم شرمنده منم نمیتونم 

یهو دیدم قیافش رو ترش کرده و قیافه گرفته 

گفتم دست عروس و دخترت میدی خب پاکش کردن 

میگه اونا میگن ما بلد نیستیم 

گفتم آفرین بهشون والا منم بلد نیستم .

شروع کرد حس گناه دادن 

گفتم عزیزجون چرا میگی اینارو 

مگه اون وقتایی ک‌باید کمکمون میکردین ما از شما توقع داشتید 

گفتمبلد نیستم و اومدم بیرون 

دیگه واقعا فهمیدم‌منو ایستگاه کرده 

😑

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واتساپ کلا مشکل داره نصب نمیشه برای خیلی ها

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
مامان منم همینه میشینم براش تا کی گوشیش و درست میکنم اگر مادرشوهر باشه حالا میگم بلد نیستم هرچند جون ...

مامان من خنگ‌نیس برخدا 

تا بهش گفتم گوشیتو عوض کن رفته عوض کرده 

با همه مال و ثروتش خوب داره ی گوشی داغون سامسونگ‌داره خب عوضش کنه به من چه

2706