2733
2734
سل دیپلم خودم ۱۳ گرفتم اینبار بدتر دادم چک کردم همه سوالام غلط

از الان به بعد مهمه نه از الان به قبل..جبران میشه...به خودت بگو من ازپسش برمیام ..اینقدر باخودتون درنیفتین بابا امتحانات سخت جو امتخانات سنگین پشت کنکوری که سم خالصه .یه خورده با خودتون دوست باشید ودلگرمی بخودتون بدید...خودتو دست خودتونبگیرید وبلند کنید.اگه باور داشتی به از ائمه توسل کن این روزا..برا موفقیتت صلوات میفرستم

ما سبز تر از تبرهایی که خورده ایم....ادامه می دهیم...کنکوری404 یه مامان.یه همسر ویه کنکوری که قراره تمام قد پای ارزوش بایسته وپابه پاشون رشد کنه ثمر شون ببینه...برای موفقیتم یه صلوات مهمونم کن دوست من💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنون عزیزم🥺💚

تاثیر معدل قراره مثبت بشه...سال بعداجرایی میشه آیا؟

ما سبز تر از تبرهایی که خورده ایم....ادامه می دهیم...کنکوری404 یه مامان.یه همسر ویه کنکوری که قراره تمام قد پای ارزوش بایسته وپابه پاشون رشد کنه ثمر شون ببینه...برای موفقیتم یه صلوات مهمونم کن دوست من💐
تاثیر معدل قراره مثبت بشه...سال بعداجرایی میشه آیا؟

دوباره نماینده های مجلس مثل چند دفعه قبل نامه نوشتن که زیرساخت نداره آموزش و پرورش و ۴۰۴ و ۴۰۵ رو مثل قبل برگزار کنید هنوز هیچی مشخص نیست ولی احتمال زیاد مثل هر بار دیگه رد کنن

دوباره نماینده های مجلس مثل چند دفعه قبل نامه نوشتن که زیرساخت نداره آموزش و پرورش و ۴۰۴ و ۴۰۵ رو مث ...

زیر ساخت؟بیشتر توضیح میدی؟

زیر ساخت؟بیشتر توضیح میدی؟

ببین مثلا یه ماه حتی بیشتر درگیر سایت بودیم تا تونستیم ثبت نام ترمیم کنیم تا کارت اومد و ... یعنی اینکه هنوز آمادگی برگزاری این نوع کنکور رو ندارن ، نامه نوشتن که از ۴۰۶ به بعد اینجوریش کنین

ببین مثلا یه ماه حتی بیشتر درگیر سایت بودیم تا تونستیم ثبت نام ترمیم کنیم تا کارت اومد و ... یعنی ای ...

خب یعنی این دوسال تاثیرش مثبت بشه؟وعمومی بیادروی کار؟؟؟الهی ک موفقت کنن

خب یعنی این دوسال تاثیرش مثبت بشه؟وعمومی بیادروی کار؟؟؟الهی ک موفقت کنن

اره

انشاءالله

ولی بعید بدونم آخه میدونی امسال کنکور هر نفری فقط یک  میلیون و خورده ای شد پول ثبت نامش شد؟

به نظرم ردش میکنن باز

اره انشاءالله ولی بعید بدونم آخه میدونی امسال کنکور هر نفری فقط یک  میلیون و خورده ای شد پول ...

خب باین روشم هزبنه میدن چه فرقی داره؟؟من شاید چون مدتی از دذس دور بودم متوجه نمیشم 😅

خب باین روشم هزبنه میدن چه فرقی داره؟؟من شاید چون مدتی از دذس دور بودم متوجه نمیشم 😅

نه خب اگه کنکور مثل قبل شه فقط پول ثبت نام کنکور که دیگه نیاز نیست مثل امسال ۵۵۰ بدیم برای ترمیم

2706