2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسکنر ها امسال رنگی هستن

با آبی اتفاقا بهتر میفته

فقط پر رنگ بنویسید و فشار بدید 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
مشکی بهتره چرا با مشکی نمینویسی

عزیزم آبی بهتره 

امسال اسکنر ها رنگیه 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
عزیزم نمره کمتر از انتظارت ندادن؟ 

من  هیچ کدوم از نمره هام مال خودم نبود 🥲💔چقد اعتراض گذاشتم ولی بی نتیجه بود 

من بعد از هر امتحان میومدم کلید سوالات رو نگاه میکردم و تصحیح میکردم به خدا قسم دقیقا مثل کلید سوالات نوشته بودم تشریحی ها نقطه چینی تستی همش دقیق کپی کلید 

همش میگفتم ۲۰ میشم ۱۹ 

۱۹/۵ 

وقتی کارنامه ام اومد بالا ترین نمره ام رو ۱۶ داده بودن 

انگار دنیا رو سرم خراب شد گفتم اینا هیچ کدومش نمره من نیست 

اعتراض گذاشتم بی نتیجه بود 

همه اعتراض داشتن میگفتن اینا نمره های ما نیست نمی‌دونم چطوری تصحیح کرده بودن

2706