2733
2734
عنوان

خسته شدم از توقع هاي شوهرم

848 بازدید | 71 پست

من خيلي زود به اجبار خانوادم ازدواج كردم 

نميدونم چرا يهو پدرم كه حاضر نبود يه قطره اشك منو ببينه سنگ شد باورتون ميشه هنوز خودشم هنگه ناراحت 

خلاصه ازدواج كردم 

شوهرم سطح خانوادش بشدت بشدت پايين بود ولي خب وضع خودش بد نبودحالا نه در حد پدرم اما در وسع خودش داشت 

پدرم بهترين جهزيه رو داد بهترين سرويس طلا و كلي طلا از مجرديم همه و همه رو داد 

سيسمونيم سال ٩٨نزديك ٤٠-٥٠ميليون خريد 

قشنگ يادمه شوهرم دست گذاشت رو يه كالسكه كه اون موقع ٧تومن بود پول يكي و نصفي سكه طلا حدودا 

تخت كمد حتي كتابخونه هم خريد 

همه چي برند و چوب عالي 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدرم يه مقدار پول كنار گذاشته داشت 

داد به شوهرم خلاصه چند سالي كار كرد شوهرم 

سر يه ماجرا پدرم گفت ديگه نميخاد ادامه بده 

شوهرم سر جنگو دعوا 

اخرم گفت بابات با عمت رفتو امد دارن و من از عمت خوشم نمياد و با خانوادم قطع رابطه كرد 

از سالي كه ازدواج كردم با يه عمم يه عموم و درتا خاله هام قطع رابطه كرد هر سريم بهونه يكي پاگشا نكرد يكي فلان گفت الكي هااااا بي خود بي خود 

الان باردارم 

قبلش گفتم من كسيو ندارم گفت باشه خودم هستم گور باباي بقيه اونا بيان من نميامو و فلان 

حالا مادرمم كلا زياد اهل رفتو امد با من نيست 

يعني مادرمم اخلاقاي خاصي داره 

همش نيشو كنايه امان از اينكه اينو خودشون انتخاب كردن

عين شوهر خواهر من!! پدرمون رو در اورده،  اخه تقصير شماست كه براي خريد كالسكه يا سيسموني ا ...

خودش اومد 

باورت ميشه پدرم گفت برو خودت هرچي ميخاي بخر من اخر كار ميام حساب ميكنم 

به خدا سر جهيزيم 

بابام نبود همسرم خودش انتخاب ميكردو بابام اخر سر ميومد حساب

2706