2733
2734

بنده به کوچیک تر ها خیلی کرم میریزم مثلا اجیم تازه به دنیا اونده انقدر فشار میدم بچه به گریه میفته😂😂

از این طرف معروف به مزاحم بودن هستم نه مزاحم هر کس چون شخصیت معروری دارم مزاحم کراشممممم😂😂😂😁

چیکار کنم کرمم بخوابه!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو تراپی و بگو سادیسمی هستم شخصیت آزار گر دارم و از آزار دادن لذت میبرم و درمانت رو شروع کن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
این یه شوخی بود میفهمیی بنظرم‌تو هم برو درست حرف زدنو یاد بگیر  

داری با افتخار و خنده از رفتار های سادیسمی تعریف می‌کنی و بعدش هم راهکار میخوای که چی کار کنم؟ حالا ما باید حدس بزنیم شوخی بوده ؟بیا برو بابا 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
چشم دکتر چون من سادیسمی تو هم یه بیشعوری که الکی عیب میذازی🙂

@niniyar_5     این بچه مچه ها قرار نیست از سایت پاکسازی بشن ؟ 

2706