2733
2734

من دوتا پسر خاله دارم یکیشون دانشجو پزشکی بود یکیشون وکالت میخوند خلاصه اینا همیشه صحبت میکردن 

اونی که دانشجو پزشکی بود می‌گفت دختر حتما باید شاغل باشه ،تحصیل کرده باشه ، شر و شیطون باشه و پر انرژی ، ظاهرش اینجور باشه ، قدش بلند باشه و...

برعکسش داداشش همیشه می‌گفت زن شاغل که دستش تو جیب خودش باشه به درد زندگی نمیخوره زن باید دانشگاه نرفته باشه ،خانه دار باشه ، اخلاقش و ظاهرش اینجور باشه ،خانواده اش اینجور و...

بعد چند وقت یهو معیار اینا عوض شد 

اونی که که دانشجو پزشکی بود می‌گفت فهمیدم دختر باید خونه دار باشه و دیپلمم بسه براش ، چشم و آبروش مشکی باشه.. اخلاقشم سرسنگین باشه ، قدش کوتاه باشه بغلی باشه و...

بعد دقیقا اونیکه همیشه می‌گفت زن باید خونه دار باشه برعکس شد یهو گفت من فهمیدم زن باید شاغل و مستقل باشه ، تحصیل کرده باشه و دانشگاه رفته باشه ، دستش تو جیب خودش باشه ، قدش بلند باشه ، اخلاقشم اینجور باشه 

معیارهای این ۲ نفر کاملا عوض شد و شدن 

همسر های الانشان 

چیزی به اسم معیار وجود نداره معیار اونیکه دلتو می‌بره شاید در نگاه حتی...

زن و مرد نداره همه معیار هات میشن خصوصیات اونیکه دلت بهش گیر کرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این دو تا داداش پرش فکری داشتن ثبات شخصیت و عقیده نداشتن

پرش شخصیتی نیست عزیزم حرف های این دو نفر مال قبل از عاشق شدن و بعد عاشق شدنشان بوده 

شما به کسی که الان پزشکه و اونیکی وکیله چجوری میتونید راحت تهمت مشکل شخصیتی بزنید 

شاید معيار پارتنرت هست 

در واقع پسر خاله هات اون موقع با کسایی توی رابطه بودن که اون ویژگی ها رو داشته به هر دلیلی کات کردن رفتن سراغ کسی با ویژگی های متفاوت با اولی ها، 

البته چندین مورد اینطوری توی پزشکی و پیرا پزشکی دیدم، میگن خسته از کار میایم همسر که مثل خودمون باشه ما مجبوریم توی خونه هم کار کنیم، ولی اینطوری وقتی بیاییم خونه فقط استراحت میکنیم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

قرار نیست عاشق شدن و کسی دیدن خوششون اومده معیاراشونو در نظر نگیرن.حالا دو تا پسر خاله شما هر لحظه نظرشون عوض میشده معیار سنجش نشد.خیلیا هم‌هستن طبق معیار و عقلشون انتخاب میکنن.باری به هر جهت انتخاب کردن که نمیشه خوشم‌اومد پس معیارام‌یعنی همین؟مثلا طرف معتاد باشه یکی از معیارام‌میشه اعتیاد.؟

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
این دو تا داداش پرش فکری داشتن ثبات شخصیت و عقیده نداشتن

حق مطلب رو‌ادا کردی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
پرش شخصیتی نیست عزیزم حرف های این دو نفر مال قبل از عاشق شدن و بعد عاشق شدنشان بوده  شما به ...

عزیزم پزشک و وکیل بودن از کسب دانش میاد ربطی به شخصیت نداره 

تهمت؟ جالبه توی نی نی سایت هر نظری میدی آخرش ختم میشه به قضاوت و تهمت 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ولی من این حرفو تاحدودی قبول دارم 

میگن عاشق کور میشه اینه 

قبلش کلی نقشه بکش اینجوری اونجوری 

منم دخترخالم این بود همیشه معیارهاشو میگفت وقتی عاشق شوهرش شد ماهمه تعجب کردیم

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
پرش شخصیتی نیست عزیزم حرف های این دو نفر مال قبل از عاشق شدن و بعد عاشق شدنشان بوده  شما به ...

یعنی کسی که پزشکه مشکل شخصیتی نداره.کلا برا خودت فتوا میدی.

2706