2752
2734
عنوان

وام ازدواج بیایددد

57 بازدید | 5 پست

تو کدوم بانک بهتره اگر ثبت نلم‌کردید قبلا بگید چه بانکی بودید و چقدر طول کشید

یکی‌کمکم کنه چجور ثبت نام کنم؟

به کسی که ازدواج دومش هست نمیدن؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
هر بانکی متقاضی کمتر داره بین یک تا دو ماه طول می‌کشه  بانک های دیگ ۶ تا ۷ ماه  ازدواج د ...

عزیزم از کجا بفهمیم چند نفر در صف انتظارند و ...

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر بانکی متقاضی کمتر داره بین یک تا دو ماه طول می‌کشه  بانک های دیگ ۶ تا ۷ ماه  ازدواج د ...

عزیزم اگه کسی پارسال درخاست داده باشه و الان لغوش کنه باز درخاست بده میشه؟ 

وامو به نرخ سال جدید که افزایش داشته مبدن؟

یا نمیشه انصراف داد و یا به نرخ همون سال که ثبت نام کردی میدن

☘️الهم صل الله محمد واله محمد☘️
عزیزم اگه کسی پارسال درخاست داده باشه و الان لغوش کنه باز درخاست بده میشه؟  وامو به نرخ سال جد ...

میشه انصراف داد ولی باید این همه تو نوبت وایستی .

انصراف ندی هم به قیمت امسال ۳۰۰ تومنه ربطی نداره سال قبل ثبت نام کردی 

دیدی بالاخره شد🥺✨