2752
2734

آقا حواسم نبود معنی کنید اون جمله ها یکی بر عکس نوشتم بعد اون خط زدم پایین صفحه نوشتم نه زیر کادر که جوری نوشتم که اسکن بشه بیفته 

بنظرتون تصحیح میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدا سرت ول کن برو بخون برای امتحان بعدی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

پارسال به ما میگفتن هر جوابی که از کادر بزنه بیرون تصحیح نمیشه 

حالا دیگه جوابشو جای دیگه نوشته باشی نمی‌دونم 

پارسال یکی از بچه ها همین مشکل براش پیش اومد به مراقب حوزه گفت 

یه پاسخنامه دیگه بهش دادن گفتن از اول بنویس 

من ترسیدم بگم یهو پاچه ممکن بود بگیرن

البته برای دوستمم که پاچه گرفتن 

خیلیی دعواش کردن 

اگر من بودم انقد سرم داد میزدن و دعوام میکردن همه تمرکزم از بین می‌رفت و هیچی یادم نمیومد

ولی دوستم براش مهم نبود اصلا 😂

2706