2752
2734
عنوان

اینو خریدم برا خواهر شوهرم کادو عروسیش خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1947 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا عیب میزارین خیلیم عالیه خیلیا دیگه طلا نمیخرن

والا،امیدوارم خواهرشوهر اسی مثل این کاربرا نباشه،

عالیه اسی،مبارکش باشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
مگه برای من آورده که بشمارم؟😂 من نظرمو گفتم بهتر بود دستشون رو باز میزاشتن تو انتخاب .

اون شوهره که باید دست زنشو باز بذاره به سلیقه خودش بخره ولی این خواهر شوهره طلا داره هدیه میده

طلااااااا

هدیه

خوبه بابا خواهر شوهرت وظیفه نداری طلا بدی

همه جوابا عالی بود غیر شما 

برادر و زن برادر نباید یه کادو خوب به خواهر بدن بحث وظیفه نیست بحث احترامه که به خودشون میزارن خانواده شوهر عروس نگن ببین برادرش و زنش ندید بدید هستن یه کادو خوب به خواهرشون ندادن 

شما به خواهرشوت طلا نده یه فلاسک بده توش چایی بزاره 

من این مدل گوشواره برای دختربچه ها دیدم

الان من بچه ام 3تا ازش تو گوشمه 😳

جدید ترین مدل گوش وارس

و برای بچه رینگ ساده میندازن

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

خیلی عالیه عزیزم چرا بد باشه. قشنگه

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
2706