2752
2734
ا منم این ماه که ماه امتحاناته دقیقا همون روزی که باید میشدم شدم در صورتی که تا ماه قبل کلی عقب میفت ...

🥲🥲🥲🥲

آخه من اقدامم 

میخوام باردارشم 

این ماه هم از دستم رفت🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو اقدامی؟؟منم اینماه زودتر از موعد شدم و بازم نشدددد

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
آه آه خوبه ما پسرا از این چیزا نداریم الا دوران نوجوانی و تو خواب که اونم تموم میشه می‌ره ☺️😅😂

میشه لطفاً تو اینطوری تاپیکا نظر ندین؟

شما آقا هستین و در شأن یک مرد نیست تو همچین موضوعی نظر بده همون‌طور ک برعکس در شأن یک زن نیست ک تو مسائل ب شدت مردونه نظر بده

اوهوم  ینی بعضی وقتا روانی میشدم تا بیاد گرمی و فلان بخور و... این ماه اصلا اصلا گرمی نخوردم ...

مشکلت تنبلی تخمدانه ؟نگران نباش تنبلی زود خوب میشه رحمتو گرم نگهدار ب شوهرت گرمی بده غذاهای تحریک کننده ی رحم نخور ک پریود شی قرصاتو  سروقت بخور چند ماهه اقدامی؟من با تنبلی باردار شدم یعنی تو سونوی بارداریم تنبلی هم تشخیص میدادن نگران نباش

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
مشکلت تنبلی تخمدانه ؟نگران نباش تنبلی زود خوب میشه رحمتو گرم نگهدار ب شوهرت گرمی بده غذاهای تحریک کن ...

اوهوم 

البته تازه شروع کردم ب اقدام 

آز و سونو رو نشون دکتر دادم و شرایط بالینی رو ک‌گفتم گفت اقدام کنم درصدش بالاست ک طبیعی بشه 

الان فقط متفورمین و د ۳و اسید فولیک نوشته برام 

چشم عزیزم مرسی ازت 

ان شالله توم باردار میشی و سالم و سلامت بغلش میگیری 

اصلا متعجب شدم وقتی دیدم اینطور شده خیلی غیر منتظره بود

اوهوم  البته تازه شروع کردم ب اقدام  آز و سونو رو نشون دکتر دادم و شرایط بالینی رو ک‌گفت ...

مرسیی عزیزم دلم انشاله توهم مامانه ی نی نیِ ناز میشی عزیزممم 

نگران نباش درست میشه اصلا استرس نداشته باش ب فکر اینماه ک جلومونه باشیم منم صبح با کلی امید بلند شدم دیدم زارت پریود شدم حالم گرفته شد اما خب بابد امید داشته باشیم

مرسیی عزیزم دلم انشاله توهم مامانه ی نی نیِ ناز میشی عزیزممم  نگران نباش درست میشه اصلا استرس ...

الهی آمین 

الهییییییی مث من شدی

چشم

مرسی ک انقدر خوبی،آره باید انرژیمو حفظ کنم🥹

الهی آمین  الهییییییی مث من شدی چشم مرسی ک انقدر خوبی،آره باید انرژیمو حفظ کنم🥹

فداتشممم عزیزمممم

2706