2733
2734
عنوان

این میزان سگ اخلاق بودن عجیبه

156 بازدید | 7 پست

باور کنید هشتاد درصد کادر مدارس واحدی به نام چگونه سگ باشیم و پاچه بگیریم هم پاس کردند

با یکی از اقوام رفتم حوزه ازمونش امتحان ترمیم داشت نمیدونید اون کادر مجری چه قدر واق واق کردند اصلا خوششون میومد پاچه بگیرن بچه مردم رو به گریه بندازن گیر الکی میدادند جیغ می‌زدند تحقیر میکردند درست جواب نمی‌دادند چند تا مادر هم دعواشون شد 

یاد دوران مدرسه افتادم خداروشکر تموم شد روی نحس دبیر و ناظم ومدیر و....نمیبینم

بیشرف بودن تا چه حد آخه.کرم دارند مگه

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

یه معلم داشتیم انقد خردمون میکرد انقد کوچیکمون میکرد می‌گفت شما هیچ کدومتون هیچی نمیشید هیچ کدومتون عرضه اینکه به یه جایی برسید ندارید خیلی بهمون توهین میکرد چند بار هم به مدیرمون گفتیم مدیرمون دیگه از اون بدتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه معلم داشتیم انقد خردمون میکرد انقد کوچیکمون میکرد می‌گفت شما هیچ کدومتون هیچی نمیشید هیچ کدومتون ...

همه ما زخم خورده ایم 

اینارو از بین احمق های روانی انتخاب میکنند 

آموزش پرورش ایران مفت نمی ارزه 

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

کادر اموزشی ما یادمه اینطوری بود بچه ای که سریعتر گریه کنه رو سریعتر ول میکردن بره سرکلاسش، یا بچهایی که میدیدنشون میترسیدن رو باهاشون بیشتر حال میکردن و کمتر گیر میدادن.

یبار مدیر مدرسه نرجس غیرانتفاعی توی شهرری بنام خانوم حسن بمن گفت چرا از جلو من رد میشی صاف راه میری!

و مدیر مدرسه دولتی عفت توی بیست چهارمتری شهرری بمن گفت چرا میای دفتر انقدر ریلکس بمن نگاه میکنی از دوستت یاد بگیر پشیمونه داره گریه میکنه!

و مدیر مدرسه ی خبره فرشچی توی کوی اسلام شهرری بمن گفت تو به خوشگلیت مینازی اینطوری سرتو میگیری بالا؟ منو میبینی سرتو بنداز پایین!

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️