2752
2734

من کمخونی شدید دارم و چند ماهی دارو خوردم اما دکترم گفت جذب بدنت نشده.حالا چرا نمیدونم

متخصص خون گفت برو سرم بزن تا از این طریق آهن به خونت وارد کنیم

من نگران سرطان روده بزرگ بودم که دکتر گفت چون سنت کمه(زیر ۳۰) و تو خانواده نداشته اید و مدفوع ات خونی نیست پس این قضیه منتفیه

خیلی خیلی ببخشید    من وقتی میرم دسشویی گاها پوست خارجی مقعد خون روشن در حد چند قطره کوچیک میاد که وقتی با دستمال کاغذی خشک میکنم متوجهش میشم

الان این قضیه منو نگران کرده

کسی بوده تجربه مشابه داشته باشه؟

الهی خدا له دل همتون آرامش بباره

الهی خوشبخت دو عالم بشید خواهرا

لطفا اگه اطلاعی دارید جواب منو بدید

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

فکر کنم شقاق یعنی ترک مقعد گرفتی 

اصلا نگران نباش ،ربطی به سرطان روده نداره

بیشتر آدما این مشکل رو دارن 

مخصوصا خانما

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

احتمالا یا بواسیر داری یا شقاق داخلی یه متخصص داخلی برو

اینا یعنی چی خواهر؟

اگه داشته باشم عملم میکنن؟

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
فکر کنم شقاق یعنی ترک مقعد گرفتی  اصلا نگران نباش ،ربطی به سرطان روده نداره بیشتر آدما این مش ...

واقعا داری میگی؟

اخه پس از کجا مطمئن بشم من؟

ممکنه هموروئید باشه بی ادبی نباشه مدفوع سفته؟

اون یعنی چی؟

بله از دیروز

واقعا داری میگی؟ اخه پس از کجا مطمئن بشم من؟

برو دکتر 

فکر کنم دکتر داخلی 

ولی زن باشه ،تا معاینت کنه 

اون متوجه میشه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پوست اطراف خشک بود یکم کشیده شد خون اومد هیچ مشکل و نگرانی نیست طبیعی هس..اگه همیشه اینجوری میشی شاید شقاق باشه. وقتی یکم اونجا میسوزه معلومه دیگه پوستت پاره شد

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا یعنی چی خواهر؟ اگه داشته باشم عملم میکنن؟

عزیزم بواسیر بیرون زدگی مقعد هست

شقاق هم زخم و ترک داخلی مقعد هست

اصلا خطرناک نیست نترس 

اگر شرایطت حاد نباشه عملت نمیکنن با دارو برطرف میشه

حتمااا یه متخصص داخلی برو

پوست اطراف خشک بود یکم کشیده شد خون اومد هیچ مشکل و نگرانی نیست طبیعی هس..اگه همیشه اینجوری میشی شای ...

ممنونم ازت خواهر.والا خیلی نگرانم الان به این زودی نمیتونم برم دکتر

عزیزم بواسیر بیرون زدگی مقعد هست شقاق هم زخم و ترک داخلی مقعد هست اصلا خطرناک نیست نترس  اگر ...

باشه ممنونم ازت

ممنونم ازت خواهر.والا خیلی نگرانم الان به این زودی نمیتونم برم دکتر

نه نیازی به دکتر نیست طبیعیه میتونی یکم اون ناحیه رو چرب کنی دیگه اینجوری نشه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نیازی به دکتر نیست طبیعیه میتونی یکم اون ناحیه رو چرب کنی دیگه اینجوری نشه

مرسی خواهرم

2706