2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راه به جایی نبردم .وقتی نمیخورن هرچقدرم بپزی و بیاری فایده نداره

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
دختر من خوردنش خوبه. فکر میکنم غده رشدش مشکل داره. 

الان چند سالشه؟وزنش چنده؟

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
دختر من خوردنش خوبه. فکر میکنم غده رشدش مشکل داره. 

بچه های من نمیخورن از دستشون دیوونه شدم

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
از اول اینجوری بود؟ دختر من تا ۹ ماهگی عالی بود یهو رشدش کم شد و هیچ دکتری هم تشخیص درست نمیده

ن اواش تازه اضافه وزن هم داشت ب مرور لاغر شد

انواع ویتامین هم دادم هیچچچ اثری نداره چکاباشم سالمه

رشدشون خوبه؟

نه بابا استخوونن وحشتناک

2706