2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقن منم اوندفه تو پیج ی دکتر دیدم گف بهترین کاری ک میتونین براصورتتون کنین همین یخ هس ولی ن مستقیم بزارین تو پارچه ای چیزی

هر چیز خوب در زندگی یا غیرقانونی است یا غیراخلاقی یا چاق‌کننده
چرا؟ 

چند مورد دیدم اولا راضی بودن در دراز مدت دچار سینوزیت شدن. و علاوه بر اون پوست دچار شک میشه اولاش احساس میکنی داره منافذو جمع میکنه اما در واقع داری پوستو به فنا میدی چون مویرگ هاش نازک میشه به مرور

اول اینکه توجه داشته اگر سینوزیت داری اصلااا سمتش نری 

من خودم صبح ک بیدار میشم انجام میدم و عااااالیه جوشان التهابش کمتر میشه منافذ کوچکتر میشه و حس خیلی خوبی هم میده

چه آسان می‌توان از یاد ها رفت  / مپرس حال مرا روزگار یارم نیست / مثل یک شایعه در حسرت باور شدنم
2706