2752
2734
عنوان

نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 29 پست
خب اگه بخوام سکه بگیرم باید سال دیگه بگیرم بعدم قیمتا رو به افزایشه واسه همه چی  حتی واسه چرخ ...

چرا سال دیگه سکه بگیری؟؟؟؟

الان بگیر و کاریش نداشته باش و توی این یه سال خیاطی رو بهتر کن 

و بعد یه سال بخشی از سکه رو بفروش و لوازم خیاطی پیشرفته رو بخر و باز برات سرمایه میمونه از باقیمانده سکه 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هزینش خیلی بالاس؟ طراحی خودشون یاد میدن اگه بلد نباشی؟

نه زیاد 

طراحی من چون کارودانشم همش خیاطی بود ولی توی دانشگاه بهمون طراحی یاد میدن 

طراحی هم فیگور و جنیسیت سازی پارچه و یکمی چهره یاد میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه زیاد  طراحی من چون کارودانشم همش خیاطی بود ولی توی دانشگاه بهمون طراحی یاد میدن  طراح ...

من میخواستم برم کارودانش

مشاور میگفت مدرک کاردانش بدرد نمیخوره😕

𝄃𝄃𝄂𝄂𝄀𝄁𝄃𝄂𝄂𝄃
میشه بگی فنی بهتره یا کارودانش؟

فنی طراحی لباس هم داره ولی کاردانش بیشتر خیاطی داره

و فنی عملی کمتر دارین ولی کاردانش بیشتر دارین به همین دلیل سریعتر میتونین وارد بازار کار بشین البته بازم بستگی به عملکرد خودتون داره 

ولی توی دانشگاه فرقی نمیکنه و همه بستگی به علاقه عملکرد و هدفتون داره

من میخواستم برم کارودانش مشاور میگفت مدرک کاردانش بدرد نمیخوره😕

خیلیا میگن چون فک میکنن مال کسایی که درساشون ضعیفه البته ما الان کسیم داریم که همه درساش بیسته 

و خیلیا میگن فنی مدرکش معتبر تره فک میکنم ولی اگه جایی برای کار میرین بیشتر به عملکر دوختتون و تمیزیش نگاه میکنن تا ببینن فنی اموزش دیدن یا کاردانش

چرا سال دیگه سکه بگیری؟؟؟؟ الان بگیر و کاریش نداشته باش و توی این یه سال خیاطی رو بهتر کن  و ...

اینجوریکه میگین پس چقدر سودش زیاده 

هرسکه ای شد میتونم بگیرم 

یا ربع سکه و اینا بگیرم؟ 

اینجوریکه میگین پس چقدر سودش زیاده  هرسکه ای شد میتونم بگیرم  یا ربع سکه و اینا بگیرم؟&n ...

سعی کن سکه های بانکی بگیری 

مثلا یه سکه تمام و یه ربع سکه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه النگو بگیرم چی سود نداره؟ 

النگو نگیر ،چون الان خیلی سود و مالیات و درصد و اجرت میگیرن و وقتی میخوای بفروشی فقط طلای خامشو ازت می‌خرن 

ولی سکه خیلی بالا میره و موقع فروش مثلا اگه سکه ۳۲ میلیون باشه وقتی بفروشیش ۳۱۵۰۰ ازت ور میدارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فنی طراحی لباس هم داره ولی کاردانش بیشتر خیاطی داره و فنی عملی کمتر دارین ولی کاردانش بیشتر دارین ب ...

منم کار عملی بیشتر خوشم میاد انجام بدم

ولی راضی کردن بقیه مشکله

𝄃𝄃𝄂𝄂𝄀𝄁𝄃𝄂𝄂𝄃
النگو نگیر ،چون الان خیلی سود و مالیات و درصد و اجرت میگیرن و وقتی میخوای بفروشی فقط طلای خامشو ازت ...

خب اینجوری که ۵۰۰ تومان کمتر شد 

طلای کار کرده هم خوبه ولی من خوشم نمیاد راستش

خب اینجوری که ۵۰۰ تومان کمتر شد  طلای کار کرده هم خوبه ولی من خوشم نمیاد راستش

خدایا 

هر جور راحتی 

من راه و چاه نشونت دادم 

در ضمن اگه النگو مثلا بخری ۳۲ تومن موقع فروش میشه۲۵ تومن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706