2752
2734

داشتم میخوندم چی شد اخرش طلاق گرفت بچه شو چکارکرد تا جاییکه رفت دادگاه خوندم 

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 

منم موندم تو خماری از دیروز داشتم میخوندم یهو اومدم دیدم تعطیل شده

+ما هیچوقت قبل از این گناهکار نبودیم..اما اگر این عشق گناه بود..اشتباه بود...شاید وقتش رسیده تا گناه هم باشیم..تو گفتی عشق شبیه منه..چون گناهه...حالا توعم،زیباترین گناه منی ستاره کوچولو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی خلاصه بگه چیشد 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

هوف منم 

تو صفحه ۳۰ بودم 

لعنت بهشون 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

من ک کلا نخوندم تو خماری موندم

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
طلاق گرفت بچه شو گرفت شوهره 

خب بعد خودش کلبنیک زد پسرشو برنگردوند پیش خودش ؟دوبهره ازدواج نکرد ؟عبرت و درسش چی بود ؟؟؟

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 
خب بعد خودش کلبنیک زد پسرشو برنگردوند پیش خودش ؟دوبهره ازدواج نکرد ؟عبرت و درسش چی بود ؟؟؟

کلینیک زد بعد بچه شو ندادن بهش ازدواجشو نگفت چون تازه طلاق گرفته عبرتش ک شد وقتی خانواده میگه نه حتما چیزی میدونن و قسمت آخرش این شد ک یه خانمی زنگ میزنه برا تحقیق ک شوهره رفته خواستگاری دختر اون منم تا اینجا خوندم شب خوابم برد میخواستم تا آخر بخونم صب دیدم ترکیده

کلینیک زد بعد بچه شو ندادن بهش ازدواجشو نگفت چون تازه طلاق گرفته عبرتش ک شد وقتی خانواده میگه نه حتم ...

دقیقا منم 

چند دقیقه پیش بیدار شدم 

از بس خسته بودمممممم خیلی طولانی بود و خیلی کم میگفت تو هر پارت 

خواست چشام دیگه منفجر شه ک بیخیالش شدم 

ولی من تا اونجا ک نصحیت میکرد حواستون به دخترا تون و پسراتون تو ازدواج باشه،بعضیا هوش بالایی دارن از لحاظ درسی اما هوش هیجانیشون (ک همون eQهست ) کمه

مث خودم ک نفهمیدم انقد بلا سرم اومد و اذیت شدم و ...

خوندم

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....