2733
2734
عنوان

تاپیک ها شده همه امتحان نهایی...

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 37 پست
اره شما خوببین همش میان از عشوه ها کادو های که براتون میخرن میزاریت

شما برو ببین من تاپیک دارم اصلا؟چه برسه بخوام عشوه هامو نشون بدم

من هر تاپیکی که مشکل داشته رفتم کمک کردم ولی الان دیگه همش شده درباره امتحان اونم با عنوانهای گمراه کننده میری داخل تاپیک میبینی درباره نهاییه

تاپیکای مثل اینا رو اعصابه حالا خاله زنکی باشه یا هرچی دیگه شورش دراومده من ازسال ۹۰ این سایت میوم ...

۱۳سال پیش تاحالا خیلی چیزا تغییر کرده  ترتباط ها بیشتر شده سرعت اینترنت بالا رفته و...اگه قراربر این باشه همه چیز ثابت باشه حالا باید با خر جابه جا میشدید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من دوتا بچه دارم ۲۴سالمه کنکور دوباره دادم حالا درگیر نهایی ها هستم چه ربطی داره سایت عمومیه تو هر ت ...

والا تاپیک میبینی عنوانش چیز دیگس بعد میری میبینی درباره درسه!مسخره نیس؟

[QUOTE=340491470]شما برو ببین من تاپیک دارم اصلا؟چه برسه بخوام عشوه هامو نشون بدم من هر تاپیکی که مشکل داشته رفتم کم ...[/QUOT الان دیقا شما متاهلا چی میزارین که مارو بیزون میکننن سوالامو نپرسیم؟ 

۱۳سال پیش تاحالا خیلی چیزا تغییر کرده  ترتباط ها بیشتر شده سرعت اینترنت بالا رفته و...اگه قرارب ...

اره همونه همه چی عوض شده دیگه.بچه ها دارن سرک میکشن به هر سایتی

شما درست میگی

والا ما هرچی ادم دیدیم که نهایی و کنکور داشتن غالبن متاهل بودن 

ماهم دقیقن این مشکلو با شما داریم که ول کن نیستین با بچه و شوهر باز دنبال امتحان نهایی هستید ول کنید برید سر شوهرتون خواهشن بذارید مام قبول شیم بریم اه گندشو دراوردین

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.
2706