2752
2734

اها مربوط ب خیانت و مادرشوهره و کارای خاله زنکی هوم؟

از کی تاحالا دخترای ۱۷...۱۸ ساله شدن بچه.؟!

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها مربوط ب خیانت و مادرشوهره و کارای خاله زنکی هوم؟ از کی تاحالا دخترای ۱۷...۱۸ ساله شدن بچه.؟!

خوبه اسم سایت روش هست..نی نی سایت ..اون تاپیک های خاله زنکی هم اشتباهه ...کلا سایت به چوخ رفته با مشتی بچه دبیرستانی ..این سایت قبلا ایقد درب و داغون نبود

بودی شهر رو چراغونی میکردم

حالا یه گوشه سایت واسه خودشون نشستن چیکارشون داری عزیزم 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
جای درس. سوالای نهاییم اینجا نیس

حالا یکی بیاد یه سوالم بپرسه از استرسش شاید کسیو نداشته باشه راهنماییش کنه جای شما گرفته میشه؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
اها مربوط ب خیانت و مادرشوهره و کارای خاله زنکی هوم؟ از کی تاحالا دخترای ۱۷...۱۸ ساله شدن بچه.؟!

چطور ۲۵ سالتونم باشه سر ازدواج و حرفای دیگه خودتونو بچه میدونید اونوقت ۱۷ ۱۸ بچه نیس !! 😒

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
تاپیکای مثل اینا رو اعصابه حالا خاله زنکی باشه یا هرچی دیگه شورش دراومده من ازسال ۹۰ این سایت میوم ...

نهایت تا ۹۷ خوب بود ازون به بعد هر کسی وارد شد و شد تاپیک دعوا و بحث و امتحان

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2706