2752
2734
عنوان

صبحاشوهرم بیدارمیشه دخترموراهی میکنه پیش دبستانی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 33 پست
زشته اخه میدونم ته دلش راضی نیس😆

بذار عادت کنه ولی خب منم دیگه عادت کردم صب زود بیدار شم وگرنه از سحر خیزی متنفر بودم الانم عادت کردم ۷ صب پاشم با اینکه مدرسه نداره دوباره میخوابم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگ‌نمیگی شبا راس ساعت میخابین . خب شمام بخاب صبح کوک کن مجبور بشی بیدار شی . ۲ روز دیگ‌مدرسه بخاد بر ...

نه اون برانوزادی بوددیگه شبادخترکوچیکم 11میخوابه منم تا12کارامومیکنم بعدمیخوابم نوزادی راس 10خاموشی میزدم

آها  بهتره برنامه ی خوابتو تنظیم کنی گناه داره بچه اینجوری ازدرس نیفته  چرااول مهرنفرستا ...

نه دخترم ساعت 10ونیم شبامیخوابه همون که میره پیش من خودم تا12کارامومیکنم که صبح پاشم کاری نداشته باشم نشدبفرستمش همه چیزابلدبودگفتم 3ماه کافی براش

نه اون برانوزادی بوددیگه شبادخترکوچیکم 11میخوابه منم تا12کارامومیکنم بعدمیخوابم نوزادی راس 10خاموشی ...

خب ۱۲ تا ۷ صبحم بخابین میشه ۷ ساعت . کاراتونو شب نکنین . ی مقدارشو نگهدارین واس صبح 

چیکار کردی از نوزادی شبا بیدار نمونن و کامل بخوابن تا صبح؟؟ 

ببین مادرخوش خواب بچه هم مثل مادرمیشه دیگه .نوزادکه بودن ازم روزای اول سرساعت مشخص میخوابوندم خاموشی میزدم تاریک میخوابیدن من اصلایادم نمیادیه شب بیدارشده باشم فقط براشیریه چنددقیقه میخوردنوسریع بیهوش میشدن😆

نه این تااخرخردادبایدبره

منم همینم. هرکس هم بخواد صبح زود بیدارم کنه فحش میدم. ده ساله شوهرم به بچه ها صبحانه میده می‌رسونه مدرسه. خب هرکسی یه جوره. عوضش شوهرم سر شب می‌خوابه من تا دوازده شب کار میکنم یا تکالیف بچه ها رو میگم. زندگی مشترکه.باید با هم کنار بیاییم. 

خوب زودتر بخوابین بچه باید قبل ۹ خواب باشه ۱۰ ۱۱ دیره واسه خواب  برای رشد ذهنی و جسمیشون بهتره از ۹ خواب باشن.    خودت هم یا کمبود ویتامین دی داری یا آهن.   مامان منم همینجوری بود تمام خاطرات بچگیم تو خواب مامانم خلاصه میشه.  صبح ها بدون صبحانه و بدرقه میرفتیم  تازه بعد از ناهار هم تا غروب هوا تاریک میشد می خوابید و ما نباید صدا میدادیم. تو همین خوابیدناش چه بلا ها که سرمون نیومد‌ 

منم همینم. هرکس هم بخواد صبح زود بیدارم کنه فحش میدم. ده ساله شوهرم به بچه ها صبحانه میده می‌رسونه م ...

توازبنده های برگزیده خدایی چه خوب نه فک نکنم اینجوری شوهرم قبول کنه 😑

خوب زودتر بخوابین بچه باید قبل ۹ خواب باشه ۱۰ ۱۱ دیره واسه خواب  برای رشد ذهنی و جسمیشون بهتره ...

من از10صبح تا12شب بیدارم توروزنمیخوابم که مگه چی بشه دختراولم نباشه دومی خواب باشه یه چرت کوتاه بزنم اولی دیگه 10ونیم میخوابه دومی یکم دیرتررشدش خوبه خداروشکرنوزادبودمیخوابیدالان شیطون شده تاباباش نخوابه عمرابخوابع

2706