2752
2734

چند سال پیش با مامانم تلفنی صحبت می کردیم یهو گفت لوبیا چیتی دارین وقتی اومدی برام بیاری

منم ناراحت شدم و حتی عصبانی و با ناراحتی گفتم نخیر نداریم (درحالی که داشتیم) 

الانم عذاب وجدان دارم و خیییییلی وقتا یادم میاد و ناراحت میشم و تو فکر میرم ک چرا اینجوری برخورد کردم واقعا چرااااا؟؟؟؟ 

از اون ب بعدم مادرم دیگه چیزی ازم نمیخواد

بنظرتون چرا اینجوری رفتار کردم؟؟ 

و چکار کنم یادم بره و عذاب وجدان م تموم شه

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا لوبیا چیتی که مهم نیست فوقش بهش بگو ازش عذرخواهی کن.

منم میگم کاش میدادم بش

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
خب چرا اون واکنشو نشون دادی؟؟؟؟؟😐😐😐😐

باور کن خودمم نمیدونم چرا