2733
2734
عنوان

امروز صبح دختری که خیانت دیده بود داشت...

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 45 پست

به دخترای خیانتکار میگین فاحشه، انشالله که درمورد خیانت اقایون هم با همین ادبیات صحبت میکنین

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

یاد اون آهنگ افتادم مهین تاج

آفت

شهپر

مهوش پریوش

چه بد کرد

غلط کرد

حالا این دختره باید بخونه حامد محمد علی حسن غلط کرد

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂با صد نفر بوده همزمان  بعد ادعای ناراحتی هم داشته؟

دلش دروازه قرانه شیرازه 😂😂 دو بانده اس لامصب

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
اینکه یک جوک دو در قالب یک داستان پند اموز با ادعای حقیقیی بودن داری میگی رو مخمه

باور نمیکنی؟؟

دوست خودم بیمارستان بوده میگفت تخت کناریش یه زنه از همین هرزه ها صبحا دوست پسرش میومد کنارش کلی براش نازو عشوه داشته شبا که شوهرش میومده گریه و ناله 

همینقدر جامعه رو به گند کشیدن 

معلومه از چه قشری هم هستن

باور نمیکنی؟؟ دوست خودم بیمارستان بوده میگفت تخت کناریش یه زنه از همین هرزه ها صبحا دوست پسرش میومد ...

اصلا مجرد میگیم اوکی رابطه درسته باید بهش پایبند بود ولی اوکی خیانت یجوریه

ولییی متاهللل دقیقا چرا خیانت میکنع مگ از تهعد کتبی چیزی بالاتر هس

فاحشه زن خیانتکار لاشی برای پسر 🗿هیچکسم از خیانت اون اقا یا خانوم دفاع نکرده

چون معمولا خیانت اقایون برای خیلیا عادیه و انقدر شاخ درنمیارن، ولی یه دختر این کارو میکنه یه مدل شاخ درمیارن انگار ادم فضایی دیدن. برای همین پرسیدم که انشالله اسی توی هردو مورد همینقدر شاخ درمیاره و فقط خیانت تو دختر براش تو این درجه ی کثیفی نیست

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
اون دیکه نباید ناراحت میشد وقتی قبل تر خودش داشت خیانت میکرد  به نظرم توب این شرایط مجردی و سی ...

اگه سینگلی بهتره پس با این بی پدر چه کنیم که شب و روز نگذاشته واسمون 🤦🤦🤦

پسر خوب دهه شصتی ☺️

ببین اینا خیلی خوبن دوست منو ندیدین یعنی از اینکه بخوام کلمه دوست بزارم روش شرمم میاد
ما حدود 2 ماه میریم کتابخونه ببین اونجا هر روز با یکشیشونه همه اونجا دیگ شناختنش اینجوری آدما واسه خودشون شخصیت قائل نیستن واسه خودشون
خداروشکر دیروز لو رفت با یکی که تازه باهاش آشنا شده رفته بود پارک از قضا یه پسر دیگ هم که دو هفته ای میشه داره باهاش حرف میزنه اونجا بوده پسرا با هم آشنا دراومدن با هم دیگ حرف زدن خیط شده بود بدجور 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(

اونوقت من میترسم پیشنهاد دوستی قبول کنم اگ رفتم کافه اونجا از استرس تشنج نکنم آبروم نره🤣

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
یاد اون آهنگ افتادم مهین تاج آفت شهپر مهوش پریوش چه بد کرد غلط کرد حالا این دختره باید بخونه ح ...

عجب باریتم خوندم 😂😂😂

اهایی شمایی ک اینو میخونی ،،اگه مث من هنوز یه کوچولوی خوشگل نداری از خدا میخوام هم ب شما بده هم ب من 🤗🙏🏻
 عجب باریتم خوندم 😂😂😂

😂😂

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2706