2733
2734
عنوان

معرف ازدواج باشعور باشین🙄

326 بازدید | 25 پست

وقتی در مورد ی پسر ب ی دختر میگین و حتی میگین برو دورادور ببینش،من دختر سن ازدواج خاستگار ندیده نیستم ولی ادم ک هستم هرچ قدم با اعتماد ب نفس ولی بهم برمیخوره

معرفی دو ادم ک تشخیص میدیدم ظاهرا مناسب همن خیلی هم کار خداپسندانه ای هست،ولی دختر و شخصیتش و روح و روانشو با بیشعوریتون نپوکونین بهم 

همکاره اومده با اب و تاب و اشتیاق میگه برو دورادور فلانی رو ببین نظرتو بهم بگو ک بریم برا بقیه مراحل

حالا بهش خبر دادم باشه رفتم دیدمش برگشته میگه ببخشید و...باهاش حرفیدم میگه فعلا قصد ازدواج ندارم 😐حالا۳۷سالشم هست ،خب بدرک نداری 

من خیلی بهم برخورده 

راستش بیشتر ترسیدم،چون هزارمین خاستگارمه تو ۳۱سال سنم ک نمیشه و نمیشه،ب شدت از درون پر فکرو ترسم ک چخبره،چرا نمیشه،هی هربار میگم قسمت نشده ولی مگه نیشه از صدتا خاستگار هی قسمت نشه

کچی‌کورد

نفهمیدم چی گفتی،خیلی پریشون نوشتی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

راست میگی کارش قشنگ نبوده باید قبلش مطمئن میشد

خوب شد تاپیکتو دیدم توفکر دونفر بودم که توذهنم چقدر بهم میان اما الان متوجه شدم درگیر این ماجرانشم بهتره خیلی جزییات داره و ممکنه تودردسر بیفتم حوصله ندارم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
نفهمیدم چی گفتی،خیلی پریشون نوشتی

اره چون ذهنم الان خیلی بهم ریخته نوشتم یکم اروم شم،خلاصش اینه دارم معتقد میشم ب وجود ظلسم و جادو و بستن بخت چون هی ازدواجم سرنمیگیره

کچی‌کورد

حق داری

منم چقدر با این افکار خودمو اذیت کردم

چقدر دعا خوندم چقدر چله گرفتم و چقدر ناامید شدم چند بار مشهد رفتم

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
شما که نباید بری دید بزنی،  ایشون باید بیاد  نهایتا یه قرار تو کافه  خودتو کوچیک ن ...

اینو ک بله،برا پسند اولیه ببینم اصلا خوشم میاد ازش ک برسه ب دیدار دونفره ک خب کنسله

کچی‌کورد
منم با ۳۰۰ تا خواستگار نشد که نشد! الانم ۳۸ سالمه

نمیدونم دلیلش چیه،بخدا داستاناشونو بنویسم بهم حق میدین ،هرکدوم ب طرز عجیبی نمیشه،حالم از اسم خاستگار بهم میخوره دیگه

کچی‌کورد
اره چون ذهنم الان خیلی بهم ریخته نوشتم یکم اروم شم،خلاصش اینه دارم معتقد میشم ب وجود ظلسم و جادو و ب ...

نه اینطور نیست. 

ذهنتو خراب نکن با این‌چیزا. 

همیشه بگو خارجیا دارن راحت زندگیشونو میکنن و ازین چیزا ندارن. اگه بود کل دنیا داشت نه فقط خرافات خونه ایران

راست میگی کارش قشنگ نبوده باید قبلش مطمئن میشد خوب شد تاپیکتو دیدم توفکر دونفر بودم که توذهنم چقدر ...

لطفا اگه میدونی مناسب همن تو معیارای اولیه و میدونی دونفر قصدشون ازدواجه،معرفیشون کن،معرفی کار خیلی خوبیه ولی درست،مسئولیتی پای شما نیس ،شما فقط دو ادم ک از وجود هم بیخبرن رو با هم اشنا میکنی

کچی‌کورد
حق داری منم چقدر با این افکار خودمو اذیت کردم چقدر دعا خوندم چقدر چله گرفتم و چقدر ناامید شدم چند ...

من ادم ازدواجی نیستم ولی ادم فطرتا نیاز ب همدم داره خب،با هر بار خاستگاری ک میگی اره مناسبه و بعد عگیب غریب نمیشه روان ادم میریزه بهم

کچی‌کورد
نه اینطور نیست.  ذهنتو خراب نکن با این‌چیزا.  همیشه بگو خارجیا دارن راحت زندگیشونو میکنن ...

پس ب نظرت دلیلش چیه،ی بار ،دوبار اصلا ده بار،من هربار این قضیه رو دارم،هربار کنسل میشه

کچی‌کورد
2706