2752
2734
عنوان

از شهرم راضی نیستممم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 75 پست
بخاطر ورزشگاه فقط😑😑 خب تو میتونی سفر بری تهران بری و جاهایی ک دوست داری رو اونجا بری هرروزم ک ن ...

بیکارم مگه واسه یه ورزشگاه از دانشگاه و باشگاه و همچی بزنم این همه راه برم تهران ...من حرفم اینه تو شهره خودمون باید همه اینا می‌بود مثلااا کلان شهریم

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱 قلب کارش فقط خون رسانی نیست ؛ گاهی رزق و روزیتون هم میرسونه پس خوش قلب باشید❣️
من تهرانم و همش حسرت میخورم چرا مشهد نیستم.. واقعا تو بهشت دارین زندگی میکنین‌.‌.. کنسرت رو میتونی ...

اره منم گفتم که ازون لحاظ شهرم دوست دارم واقعا....ولی ترافیک و شلوغی و هوای آلوده تو مشهدم هستا دومین شهره پرجمعیتیم بعد تهران

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱 قلب کارش فقط خون رسانی نیست ؛ گاهی رزق و روزیتون هم میرسونه پس خوش قلب باشید❣️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه  عزیزم هر چی بیشتر بری حرم باز بیشتر دلت میخواد بری نمیدونم برای من که این طوریه .هر وقت میر ...

برای منم همینطوره

تنها نیستی عزیزم 

به علاوه اینکه مشهد خیییییلی شلوغ شده 

هرجا ک میری زائران عرب هستن 

و مهاجر هم بشدتتتت زیاد شده 

چه آسان می‌توان از یاد ها رفت  / مپرس حال مرا روزگار یارم نیست / مثل یک شایعه در حسرت باور شدنم
فک کنم شما باید یه سر بری آمریکا و کانادا 😂

منظورتون نفهمیدم

تنها نیستی عزیزم  به علاوه اینکه مشهد خیییییلی شلوغ شده  هرجا ک میری زائران عرب هستن& ...

اره واقعا دوتا ایستگاه با اتوبوس اینور اونور میرم سرگیجه میگیرم آنقدر که شلوغیه 

اسی مشهد و واقعا دوس ندارم برای زندگی چجوری زندگی می کنی احساس می کنم شهر خشک مذهبیه 

خشک که نیست مردم مشهد معمولا آدمای خونگرمین...من خودمم مذهبیم و اتفاقا عاشق حجب و حیاییم که تو مشهدم جریان داره...ولی ازین لحاظ که یکسری تفریحات به خاطر مذهبی بودن شهر ازمون گرفتن واقعا دلخورم

اره واقعا دوتا ایستگاه با اتوبوس اینور اونور میرم سرگیجه میگیرم آنقدر که شلوغیه 

واقعا 

انشالله در آینده شرایطش باشه برم شهرستان زندگی کنم 

عزیزم یه سوال دارم چون تو امضا گفتید ک دانشجو روانشناسی هستی 

چه آسان می‌توان از یاد ها رفت  / مپرس حال مرا روزگار یارم نیست / مثل یک شایعه در حسرت باور شدنم

کنسرت و ورزشگاه نیاز همیشگی نیست که 

یه امام رضا تو مشهد به همه کمبودهای عالم می ارزه اگه مقامش شناخته بشه

الان مثلا تو اصفهان بخاطر  آثار باستانی امکان بلندمرتبه سازی نیست، ملت باید ناراحت باشن؟ خب هرجایی یه شرایطی داره 

واقعا  انشالله در آینده شرایطش باشه برم شهرستان زندگی کنم  عزیزم یه سوال دارم چون تو ...

اره ولی هنوز ترم

2706