2752
2734
عنوان

از شهرم راضی نیستممم🥲

678 بازدید | 75 پست

مشهد زندگی می کنم....ازین لحاظ که مذهبیم و عاشق حرم رفتنم خیلی راضیم که میتونم هروقت دلم خواست برم پیش امام رضا ....ولیییی من دلم میخواد برم ورزشگاه فوتبال ببینم😭 دوست دارم برم کنسرت خواننده های مورد علاقم ولی هیچکدومشون توی مشهد برگزار نمیشه آخه چراااا ؟؟؟

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱 قلب کارش فقط خون رسانی نیست ؛ گاهی رزق و روزیتون هم میرسونه پس خوش قلب باشید❣️

ببخشید اسی جون❤️‍🩹

تورقران تاپیک اخرم رو گزارش بزنید اگ زدین لایک کنید برای حاجتروایی تون حمد بخونم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شهرتو عوض کن

نمیشه فعلا سنم کمه چجوری برم....مگر اینکه ازدواج کنم و بریم تهران که اونم باز طاقت دور بودن از خانواده رو ندارم پوففف

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱 قلب کارش فقط خون رسانی نیست ؛ گاهی رزق و روزیتون هم میرسونه پس خوش قلب باشید❣️
ببخشید اسی جون❤️‍🩹 تورقران تاپیک اخرم رو گزارش بزنید اگ زدین لایک کنید برای حاجتروایی تون حمد ب ...

عزیزم میگن گزارش الکی باعث تعلیق خودمون میشه به نی نی یار بگید واستون حذف کنه یا توی اون تاپیک حذف تاپیک لینکشو بزار واست پاک میکنن

بیو شیراز شهر من 🥲🫂

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
واقعا چرا،

شماهم مشهدی؟ نمی‌فهمم چرا یه شهر کلا مذهبی میکنن مگه بقیه آدم نیستن؟

منم امام رضا رو دوس دارم ولی نمیدونم‌چرا از مشهد و شهرش ایییینقد انرژی بد میگیرم  اصلا خوبم نطافت نمیشه

من یه زن خیلی خوشبختم ، زندگی‌می کنم برای روانه شدن خوشبختی بیشتر 
بیو شیراز شهر من 🥲🫂

شیراز خیلی دوست دارم اتفاقا...شهر شادیه بنظرم ولی بازم اولویتم تهرانه به خاطر ورزشگاه آزادی خخخ

شیراز خیلی دوست دارم اتفاقا...شهر شادیه بنظرم ولی بازم اولویتم تهرانه به خاطر ورزشگاه آزادی خخخ

هر جا احساس راحتی میکنی برو 

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
2706