2752
2734
عنوان

من یه خانمم با این مشکلات

205 بازدید | 10 پست

دلم نی نی میخواد اما کیست دارم که باید درمان بشه. مشکل کمردرد و دیسک کمر خفیف هم داشتم که مجدد برگشته. دندونام به شدت درد داره که باید درستشون کنم و هزینه هام سرسام آور. خواستم بهت بگم اگر سالمی و دکتر نمیری خداروشکر کن. و اینکه میشه لطفا برا منم دعا کنی که زودی خوب بشم و نینی دار 🥹🥹مرسی مهربون 

عزیزم برا کیست میتونی ازطریق طب سنتی درمان کنی؟اگه خواستی من راهنماییت میکنم.

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالا بزودی مشکلاتت بر طرف بشه دوست عزیز 🙏🙏

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ببخشید اسی جون❤️‍🩹

تورقران تاپیک اخرم رو گزارش بزنید اگ زدین لایک کنید برای حاجتروایی تون حمد بخونم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
بله که میخوام 😍 چیکار کنم 

عزیزم من خانمم.درخواست بده تابهت بگم چه کارکنی

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
بله که میخوام 😍 چیکار کنم 

https://eitaa.com/joinchat/4048225066C4a5aba4bf6

وارد این لینک شو .لینک گروه.من مشاور طب سنتی هستم تا راهنماییت کنم برای درمانت

شما خانم داوودی هستید؟  من دارد گروه تون شدم

خوش اومدی گلم