2752
2734
علتش؟ خیانت؟

خواهر شوهرم که شوهرش برده میخواست رسما زنی که تو خونه هم حجاب کنه حق خارج شدن از خانه رو بدون شوهر نداره کار زن فقط خانه داری بچه زاییدن ،داشت می‌رفت رو مخش که مهریشو هم ببخشه اسیرش کنه زن رو یه ابزار وسیله پوچ میدید که هیچ ارزشی براش قایل نبود البته قبل عقد جوری نقش بازی میکرد که انگار خواهر شوهرمو میپرسته رو سرش می‌زاره بعد عقد رنگ عوض کرد معلوم شد چه پدر سوخته ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارتش اینطوره سپاه و انتظامی درین حد نیستن خصوص سپاه ارتشیا خیلی منظم تر و مبادی آداب و... خب سخت ...

نه بابا سپاهی می‌شناختم مثلا قراری داشتی باهاش باید سروقت اونحا بودی کلا خیلی مقرراتی هستن

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
نه بابا سپاهی می‌شناختم مثلا قراری داشتی باهاش باید سروقت اونحا بودی کلا خیلی مقرراتی هستن

اطراف من اینطوری نیستن ولی😂🤷‍♀️

راحت میگیرن

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
خواهر شوهرم که شوهرش برده میخواست رسما زنی که تو خونه هم حجاب کنه حق خارج شدن از خانه رو بدون شوهر ن ...

میفهمم منم با یکی شون برخورد داشتم همین مدلی بود تقریبا متاسفانه

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
اکثرا من دیدم تیپشون خوبه مخصوصا یگان ویژه

شوهر من تیپش و و قد هیکلش مثل یگان ویژه های که میگی،😁😁 تو سربازیش برده بودنش تکاوری آموزش ببینه، ازدواج کردیم من می گفتم برو نظامی شو هر کار کردم نرفت، خدا قسمت کنه همون جوری گیرت بیاد

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂

خب زمان استخدام شرط قد و وزن و اینها داره برا همین خوشتیپ هستن ..حتی دندون اگر نامرتب و خراب باشه باید درست کنن ‌‌من برادرم نظامی هس ..و شوهر خواهرم

بودی شهر رو چراغونی میکردم
من نظامی خیلی بی ریخت هم دیدم 😁😁😁 کلا با قشر نظامی نمیتونم ارتباط خوبی برقرار کنم 

هرکی یه سلیقه ایی داره خوب مثلا من با دکتر جماعت اصلا نمیتونم کنار بیام یدم بوی الکل میدن حس میکنم😂

2706