2752
2734
عنوان

دلم یه حمام این شکلی میخواد+عکس

978 بازدید | 41 پست

دوستدارم حموم اینطوری جای خیس و خشکش از هم جدا باشه، دنج باشه گرم باشه، همه چیزم داشته باشه🥺 حموما حتی توی این آپارتمانا شبیه یه انباری کاشی شده هستن که یه دوش توشونه و یه هوا کش، بدم میاااااددددد🫠 منظوم از جدایی جای خیس و خشک همینه که دوش کابین جدا داشته باشه و اختلاف سطح و اینا مثل این عکسه، البته دیزاینه این عکسه معمولیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آاااخ گفتییی

انقد حموما بدن رغبت نمیکنم برم حموم، این هیچی، آدم میاد برون یخ میکنه تا لباس بپوشه، انقد کوچیکن جا ندارن آدم بتونی لباساتو ببری داخل خیس نشن بتونی همونجا خودتو خشک کنی سشوار بکشی و ...

دقیقا منم 

تو اگهیای دیوار دیدم یه اپارتمان فکر کنم ۱۲۰ متری بود ابنطوری بود. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من کلا بدم میاد حمام و دستشویی یکجا باشه باید کامل جدا باشن از هم

منم دوستندارم زیاد، مگ آدم مجبور باشه و حمام کلا برای هر اتاق اختصاصی باشه. و الا دوستدارم اگر قراره توالت فرنگگی داشته باشیم توی همون فضای دسشویی سنتی باشه.

انقد حموما بدن رغبت نمیکنم برم حموم، این هیچی، آدم میاد برون یخ میکنه تا لباس بپوشه، انقد کوچیکن جا ...

ما تو خوابگاه ک بودیم همین وضعیت حموممون بود و چند بار سرما خوردم 

بعد به این نتیجه رسیدم به جای اینکه لباسارو بیارم بیرون بپوشم و سردم شه 

لباسام رو تا زدم گزاشتم تو پلاستیک بزرگ از این دسته دارا 

و لباسایی هم که میخواستم اول تر بپوشم رو میزاشتم بالای پلاستیک ک نخواد بهم بخوره لباسام بریزه کف حموم 

و جواب داد و دیگه سرما نخوردم

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
2706