2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه مدلی دوست داری فست فودی ،سنتی 

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

بااجازت عزیزم من کانال آموزش اشپزی وکیک شیرینی دارم انواع دستورای مختلف 

اینم یه مدل دوست داشتی عضو شو 

پیتزا یا اسنک؟🍕 راحت، فوری و خوشمزه ست😋

📍مواد لازم:

🥪نان تست

🥫سس دلخواه مثل کچاپ

🧀پنیر پیتزا

🌭سوسیس، قارچ و فلفل دلمه تفت داده شده

🌽ذرت پخته شده

🥄ادویه ایتالیایی یا آویشن

🔻موادش به سلیقه و دلخواه شماست، مثلا میتونین با مرغ، گوشت چرخ کرده یا انواع سبزیجات درستش کنین.

🔻بره داخل فری که از قبل گرم شده با دمای ۱۸۰ درجه حدود ۱۰ دقیقه فقط پنیرش آب شه، ۱-۲ دقیقه آخر میتونین گریل رو بزنین روشم طلایی شه.

🔻اگه فر ندارین میتونین توی تابه درستش کنید؛ درب تابه رو ببندین روی حرارت ملایم چند دقیقه بمونه پنیرش آب شه.

‎‌✾࿐༅🍃🌺🧑‍🍳🍮🌺🍃༅࿐✾

کانال آموزشی کیک مینیاتور🥞🍕🍰🧁🍪

@minyator2023

گروه پرسش پاسخ کیک مینیاتور🥙🥗🎂🍰🍪

https://rubika.ir/joing/EACFGGDE0UGMVRLAKYTNWKQXHCOOSHVT

✾࿐༅🍃🌼🍱🧑‍🍳🍱🌼🍃༅

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
فست فودی بمنم بگو

پست بعدیموببین عزیزم

من فکر میکنم یه سالاد سزار بهت حس خوبی بده .  همینطور یه استیک آبدار گوشت گوساله جذاب که قبلش ...

سالادسزارشماچطوردرست میکنی

خدایا چنان کن سرانجام کار 🙏توخشنود  باشی وما رستگار🙏🌹