2733
2734

بچه ها ببخشید هی در مورد خاستگار احمقم تاپیک میزنم از بس دل منو خون کرده و من کسیو ندارم جز شماها ک بهش بگم

اون ۳۸ ساله و کارنند بانکه و من ۲۳ سالمه

اینا یه بار اومدن خاستگاری و جواب رد شنیدن و دیگه هم تلاشی برام نکرد و گف ازدواجمون محاله و ب زودی ازدواج میکنم ولی تا اونموقع با هم باشیم چون همو دوس داریم😐😐منم چون هیییچ محبتی از بابام ندیدم و مامان بابام هشک مذهب و افسردن و ن سفر میریم ن هیچی و همش روضه و سخنرانی و...بهش پناه بردم و قبول کردم گقتم لاقل حال و هوام عوض بشه،چون خانوادم افسردم کردن و میگن همش توی خونه باش

چون سبزه و لاغرم و همه بهم گفتن زشت،اعتماد ب نفسم داغونه و خاستگار هم جز این نداشتم تاحالا،البته هیچ جا هم نمیرم واسه همین ذو دستی ب این چسبیده بودم چون فک میکردم دیگه کسی نیس منو دوس داشته باشه

چجوری ازش دل بکنم؟هیچ تفریحی ندارم،دل و دماغ هیچ کاری برام نذاشته،هیچ دوستی ندارم،همشم شل و ول و خوابالو ام

هیچی‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🫤🫤🫤🫤🫤

تو رو بازیچه کرده،  از این بازیچه بودن لذت میبری؟ 

تو اجتماع باش،  مشاوره برو،  رو اعتماد بنفست کار کن. 

مطمئن باش خوشگلی و استعداد و پشتکار خودتو داری. 

این اقا رو هم بذار کنار. 

به فکر پیشرفتت باش ودرکنارش به خدا و ائمه متوسل شوو بسپار که یک همسر لایق و خوب نصیبت کنن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

اینکه هیچ دوستی نداری و تفریحی نداری و برنامه و هدف برای زندگیت نداری ربطی به خانواده خشکت نداره ها دست خودته.

ضمن اینکه ارتباطت با ایشون اشتباه محضه شما بازیچه ای در دستاش اگر برای خودت ارزش قائل باشی ازش دوری میکنی ادم از تنهایی به گرگ پناه نمیبره

چقدر ناراحت شدم معلمی چه الگو بدی برای بچه های مردمی

تا الان ک ۲۳ سالمه نیومده ک همسنام همه ازدواج کردن و هزارتا خاستگار داشتن

بابا سنت کمه ۲۳ ایاااا نه ۳۳ عجله نکن به خاطر این که فلانی ازدواج کرده من نکردم خودتو ننداز نو چاه که تو از کجا میدونی زندگیشون الان عالیه  وایسا سال بعد سال بدتر تا ۳۰ راه داری دختر الان عشق وحال کن

متوجه نشدم. الان نامزدی  یا دوست معمولی؟ 

اون خصو صیان

تی ک ت تایپیک قبل ازش گفتی... نشون میده اگه باهاش باشی خنده هات و  ذوقهات واسه همیشه میمیره

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2706