2752
2734

خانوما ما ی فامیل قاضی داریم بنطرتون میتپنه کمک کنه پرینت پیامک بگیرم هیچ مدرکی ندارم وچندین بار دیدم پبام هاشونو میخاستم عکس بگیرم گرفته زیر بار کتک چی کار کنم فقط میخام اون پیام هاشونو بخونم بعدد ب شوهرش بگم😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخام جدا شم با مدرک میخام آبروشو ببرم😔 چون واقعن نمیتونم بدون هیچ مدرکی برم جلو 

این مدرکی ک‌میگید واس ندایی کافی نیست دوست عزیز 

حتما ی سر ب دادگاهای خانواده بزن . طرف رو تو خونه با کسی دیدن میگن اگ ۳ نفر فرد سالم و بالغ بیان شهادت بدن اونجا پرونده جریان پیدا میکنه و شاید طلاق بدن . وگرن میگن برو خوشی زده زیر دلت . ی بنده خدایی تو فامیل ما چت س ک سی شوهرش با ی خانومی دراومد برد دادگاه گف چت ک چیزی نیس اگ روی کار گرفتیش بیا حرف بزن .

میخام جدا شم با مدرک میخام آبروشو ببرم😔 چون واقعن نمیتونم بدون هیچ مدرکی برم جلو 

با مدرک هم بخوای پیش بری گفنم ک شوهر زنه میتونه شکایت کنه و بجرم حیثیت آبرو شوعرت بره زندان و کلی جریمه بشه

برا یکی از آشناهای ما اینجور شد .عکسای زنش و اون آقا رو دیدن همه کلی تماس تلفنی و چت همه چیز 

آخرش شوهره شکایت کرد پسره افتاد زندان و چند ملیارد هم جریمه ..و زنشم برگردوند خونه

اسی فقط آرامش خودتو حفظ کن و اگه میتونی با خونسردی یه چیزایی رو برا خودت جمع کن مثل طلا و ... که پشتوانه ی بعد طلاق باشه، و اینکه اگه خونه ای ماشینی به اسمش باشه خیلی بی سروصدا درخواست طلاق بده که وقت اینو نداشته باشه به اسم کس دیگه ای کنه و بتونی مهریه تو بگیری . خودتو بیخیال نشون بده و اگه مدرکی گیر آوردی اصلا با شماره ی خودت به شوهر اون زنه خبر نده حتماً با یه شماره ی ناشناس باشه