2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز دلم بنظرت اونی ک دکترِ میاد توو نی نی سایت؟ اصن آیا وقتشو داره؟ یارو اون همه درس خونده بنظرت می ...

عزیزم من مجانی نمیخاستم که هیچی نمیدونی حرف نزن تو تبادل نظر معلم و کارشناس و چمیدونم روانشناس و... هست حالا دکتر نباشه ویزیت کنه پول ویزیتشم میدم فقط ی سوال دارم

چه ربطی داره تو تبادل نظر هر ادمی پیدا میشه

وا😐به نظرت یه دکتر وقت اینو داره که بیاد نی نی سایت؟؟اونم تو این تایم؟؟

اون دکتر الان داره با بیماراش سر و کله میزنه 

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
عزیزم من مجانی نمیخاستم که هیچی نمیدونی حرف نزن تو تبادل نظر معلم و کارشناس و چمیدونم روانشناس و... ...

ادب داشته باش درست جوابتو دادم مث خودم جواب بده 

هر جایی بلدی برو بپرس اینجا دکتر معلم من ندیدم ریپ هم نزن 

وا😐به نظرت یه دکتر وقت اینو داره که بیاد نی نی سایت؟؟اونم تو این تایم؟؟ اون دکتر الان داره با بیما ...

واییییی چقد ادم فضول اینجا هست دوسه باری دیدم ک میگم شما لطفا فضولی نکنید

ادب داشته باش درست جوابتو دادم مث خودم جواب بده  هر جایی بلدی برو بپرس اینجا دکتر معلم من ندید ...

دلم نمیخاد درست حرف بزنم من ی چی پرسیدم اگه هیچ پخی نیستی نیا بپر وسط تو ندیدی منکه دیدم 

وا😐به نظرت یه دکتر وقت اینو داره که بیاد نی نی سایت؟؟اونم تو این تایم؟؟ اون دکتر الان داره با بیما ...

مث من گزارشش بزن باهاس بحث نکن 

بذار هی توهین کنه تو گزارشش بزن جای این آدما ن توو جامعه اس ن سایت های عمومی مشکل اعصاب دارن

مث من گزارشش بزن باهاس بحث نکن  بذار هی توهین کنه تو گزارشش بزن جای این آدما ن توو جامعه اس ن ...

حرفی نزدم که توهین باشه با کسی که بیشعوره و مث شما حالیش نمیشه چجوری باید حرف بزنه یا تو کاری ک بش مربوط نیس دخالت نکنه باید همینجوری حرف زد تو میتونی با بیشعوری با من حرف بزنی من نمیتونم 

2706